Karadeniz Pet

Bu nerenin parası

Erkan DEMİR

Meraklı Üye
Arkadaslar gecen annem getirdi bu parayi, otelde kalan turistler bahşiş olarak bırakmış. Benim pek bilgim yok bu paralar hakkında. Nerenin parasi ne kadar eder Türkiyede gecermi dövizciler bozdururmu bilgisi olan arkadaşlar bi bakarsa sevinirim
5109b9a92f45fd896d00f2e7d47b16c6.jpg

882dcf40a36e460b16e3ca05df899526.jpg

50 ruble. 1 buçuk lira yapar zannedersem. Rus parası.

1 bucuk lirami, tuh umitlendim bende o kadar 50 felan yazınca :)
Dovizci bozuyor dimi durmasin bos bos cüzdanda :)

Teşekkür ederim abi zahmet edip baktıgin için

1 bucuk lirami, tuh umitlendim bende o kadar 50 felan yazınca :)
Dovizci bozuyor dimi durmasin bos bos cüzdanda :)

Hadi hadi senin için 2 lira olsun :) :) :) 3 lira desen olmaz. Ama Rusya da iyi paradır bi yemek yersin :) Bozdurma hatıra kalsın. Koy bir kitabın arasına :)

Anlaşılan 50 yazan kısıma hic aldırış etmemeliyik :) aynen hatıra kalsın ozaman evde buna benzer birçok para var aslında yarin bulabilirsem resimlerini koyarim.

Sana bi ihtimal söyleyim :) Rusya ihtilaller ülkesi. Bakarsın bi komünizm rüzgârı eser Putin devrilir başa.gelen komünistin ilk işi.bu paraları toplatmak olur. Çünkü kilisenin bastırdığı paralardır. Piyasada kalmaz 3–4 yıl daha elinde tutarsın sonra kolleksiyoncular meraklıdır böyle şeylere. Verirsin açıkartırmaya elini öpene 2–3 bin tl ye bırakırsın :) :) :) Hikâye ama zamanında olmuştu böyle şeyler. Neyse çenem düştü yine. Başka paraların d varsa at yanına :) Selametle...

Heycanlandirdi beni bu durum simdi, dursun ozaman bana bi zararı yok zaten ya. Koleksiyonculara kosarim hemen valla 2tl nere 2000 tl nere :)