petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu normal bir durum mu? (Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Naci AYDIN tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Naci AYDIN

Merhaba akadaslar. Hastaliklar bölümunede yazdim sağlikli cevap alamadim. Kusun bu denli tüy dökmesi normal mi sizce? Tüy dökümu disinda herseyi normal. Resme dikkatli bakildiginda burnunun uzerindeki kellesme goz cevresine dogru gidiyor. Bu bir hastalik mi normal bir durum mu. Lutfen lutfen bilen arkadaslar yardim edin..[​IMG][/url[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Neden kimse cevap vermiyor anlamadim dogrusu. Dunden beri sıkntima bir çözüm bulamadim..

2. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Hocam mantar var gibi gagası büyümüş başka resimelrde atabilirmisin

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kapsüller var mı başında ? Yani sivri beyaz ucunda hafif siyahlık bulunan şeyler.Tüye girmiş olabilir.Ama gerçekten tuhaf gözüküyor.Umarım düzelir :/

4. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    benimkininde burun üstü böyle olmuştu çıktı sonra

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Gözlerde açılmaya başlamış yalnız

6. faruk gezer

Beğenileri:
    0