Karadeniz Pet

Bu resimdekinin ne olduğunu bilebilecek misiniz?

M

Mana

Guest
wL2b9z.jpg

wzg08B.jpg

Dün parkta bu manzara ile karşılaştım daha önce dikkat etmemiştim ama dikkat edip ne olduğunu çözünce şok oldum. Bütün parkın yarısını tamamen sarmışlar :S

Meyve yarasası olması gerekiyor

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym kaç kaç durma oralarda aslı yerler yoksa senide aliyide :D Her sene odama 2-3 tane banko giriyor..

yarasa dediğin karanlık mağarada olur bunlarda bi cins

tabiki yarasa mı

Evet yarasa ama parkın yarısı bu durumdaydı, park aşırı büyük görünce şok oldum bu kadar yarasayı bu daha yüzde 1 i anca

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 07:50 --

Evet doğru tahmin ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:51 -->-> Daha önceki mesaj 07:50 --

Aman dikkat edin kanınızı emmesin yarasalar.

Birşey yapmıyorlar bi sürü insan vardı ama kendi hallerinde uyuyolardı kimi de tartışıyordu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:52 -->-> Daha önceki mesaj 07:51 --

Meyve yarasası olması gerekiyor

Adını bilmiyorum ama bayağı tepedelerdi ben kameramla zoom yapıp çektim boyutları büyük bayağı

Adamların Yarası Bile Renkli Güzel :)

Turuncu tüylü sanki tüylü mont giymiş gibi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:54 -->-> Daha önceki mesaj 07:53 --

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym kaç kaç durma oralarda aslı yerler yoksa senide aliyide :D Her sene odama 2-3 tane banko giriyor..

Çok büyük ya muhammet bu kameramla zoom şeklinde çekildi etrafımı bi döndüm sarılmışız onlarla :D TR de küçük çok yakalamıştık ama burda imkanı yok dev gibiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:55 -->-> Daha önceki mesaj 07:54 --

yarasa dediğin karanlık mağarada olur bunlarda bi cins

Bende şaşırdım zaten güneşleniyor gibi tam güneşe karşı durmuşlar bir de arada kavga ediyorlardı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:56 -->-> Daha önceki mesaj 07:55 --

yarasalar şamdan gibi dizilmişler ağaca :D

Şamdan gibi ama kıpır kıpır :D tartışıyorlar bir de :D

Adam yiyen yarasa sanırım :) Bi adam boyunda var :)

acaba niçin tartışıyorlar :D
onları dinlemekte tuhaf bir duygudur :)

Aman Allahım!!!!! Bunlar benim evlatlarım canlarım.1 ay önce evimden kaçtı bunlar!! Sidney'in neresi burası hemen geliyorum!

Adam yiyen yarasa sanırım :) Bi adam boyunda var :)

Evet bayağı büyüklerdi doğrusu şehir içinde 2 tane görmüştüm onlar 1 metreden daha fazla duruyorlardı bi insan kaldıracak kadar büyük oluyorlar kanatları açılınca

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:42 --

acaba niçin tartışıyorlar :D
onları dinlemekte tuhaf bir duygudur :)

Yer kavgası :D sesleri de bir garip ki anlaşılmıyor rüzgarla uğultulu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:43 --

eneğğğğm yarasaaa

Kuzum sarmıştı her yeri etrafımız sarıldı dedim 1000 den fazladır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

Aman Allahım!!!!! Bunlar benim evlatlarım canlarım.1 ay önce evimden kaçtı bunlar!! Sidney'in neresi burası hemen geliyorum!

Hepsimi :)

yarasa tabiki sen mi çektin profosyonel fotomakinasindan çekilmiş sanki foto. fotonun kalitesi baya iyi cunki...