petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu sabah ilk yumurta geldi :) fakat...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bomotoy tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    cümletten sa; bu sabah yuvalığa baktım dişi albino sarı muhabbet kuşum 1 tane yumurtlamış fakat cere rengi kahverengiye yakın beyaz gibi.. kuşun poposunda tüyler eksilmiş kuyruk düşük karnı şişti yumurtlucağını anlamıştım.. yumurta dolu mudur acaba ?

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    6 gun sonra fenerle bak kirmizi ise doludur

3. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah doludur eşiyle çok iyi anlaşıyor ne zamandır yumurtayı bakliyordum çiftleşmelerini pek gözlemleyemedim ayrı sessiz sakin biyerdeler acaba kızgınlık yumurtası mıı dedim 1 aydır yuvayı kazıyor talaşları dışarı attı yuvalıkta geçiriyordu çoğu zamanını.. bide erkek muhabbet kuşum da kuluçkaya yatıyor dişi dışırıdaydı böyle bi ihtimal söz konusu mu acaba ?

4. Belkibirgün

Beğenileri:
    0
    Yuymurta doludur büyük ihtimal 2 gün arayla diğer yumurtalarda gelecektir. Hayırlı olsun :)

5. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim inşallah doludur öyle ümit ediyorum :) yavrular çıktığı zaman forum da paylaşıcam :)

Sayfayı Paylaş