petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu sabah yumurtladı yavruyu napsam yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alican41 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. alican41

alican41 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar soruyu nasıl baslıcamı bulamadım yavru 42 günlük oldu halen yem kıramıyor hiç görmedim babadan yem yiyor bu saba eş 1 yurta yapmıs yavruyu ayırsammı napsam bilemedim insallah anamıstırsınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

birde talas koymayı unutmusum napıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

dişi birde yumurtanın ustunden kalkıyor arada sırada yavru yuzundenmi

2. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    yavruyu ayır 42 günlük yavru yem kırar.

3. alican41

alican41 New Member

Beğenileri:
    0
    tamam bir tane kafesim var ona koycam simdi birde yuvada kum . talas yok koysammı

4. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Hocam alın yavruyu başka kafese koyun yere beyaz kağıt serin yem serpin üstüne o kırıyordur yem artık yuvayada artık müdahale etmeyin birakın dişi kendi tüyleri ile halleder talaş işini

5. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    kuş yumurtlamış artık talaş felan koyma kuşu tedirgin edersin.yumurtaya yatmaz.

6. alican41

alican41 New Member

Beğenileri:
    0
    tamam saolun arkadaslar yavruyu ayırıyorum yuvayada bir sey koymuyorm

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yavruyu ayıra bılırsın yemı kafes tabanına dök oradan yer yuvalıga talaş layabılırsın sıkıntı olmaz arada sırada kalması normal 2 yumurtadan sonra tam olarak yatmaya başlar dişi

Sayfayı Paylaş