Karadeniz Pet

Bu sarılıklar mantar mı?

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bugün kuş parmağımdayken ayaklarında sarı izler farkettim, bu mantar mı oluyor?

QQ858j.jpg

her hangi bir sorun yok ayaklarında. gaga çevresinde başlar genelde gagayı ayaklara sürttükçe ayaklara geçer onun dışında direk ayakta mantar kuşlarda pek rastlanmaz

her hangi bir sorun yok ayaklarında. gaga çevresinde başlar genelde gagayı ayaklara sürttükçe ayaklara geçer onun dışında direk ayakta mantar kuşlarda pek rastlanmaz
Kahraman bey dikkat ettimde kuşlar hakkında epey bilgi birikiminiz var. Özellikle hastalıklar ve beslenme konusunda. Veterinerlikmi okudunuz acaba merak ettim

Kahraman bey dikkat ettimde kuşlar hakkında epey bilgi birikiminiz var. Özellikle hastalıklar ve beslenme konusunda. Veterinerlikmi okudunuz acaba merak ettim
Estarfullah Cem bey. Yıllardır Hobi amaçlı üretim yapıyorum, araştırmayı öğrenmeyi bildiklerimi aktarmayı seviyorum. Deneyimlerim ve okuyarak araştırarak öğrendiğim bilgi birikimim ile elimden geldi kadar yardımcı olmaya çalışıyorum, herkezin olduğu gibi benim de eksiklerim ve yanlışlarım olabiliyor

Ayağındaki normal deriden farklı hastalığa benzer sarılıklar ne olabilir?

Kuşun gaga fotoğrafınıda atarmısınız yakından

IMG_6466.JPG

IMG_6468.JPG

Maşallah gayet sağlıklı her hangi bir sorun yok gibi gözüküyor

Geri