Karadeniz Pet

bu sefer flassiz cektim yardımcı olursunuz umarım ?

• Konbuyu başlatan ilker şahin
  • Başlangıç tarihi
Abi dunde resimi begenmedin lutfen kesin bi cevabin yoksa yazma rica edicem disiye benziyor nasil bi cevap ?

Dişiye benziyor fakat daha kızışmamış.

Kesin bi cevabi olan varsa yardimci olsun benziyor gibi soru isareti birakacak arkadaslar yazmasin

Nası bi cevaptır arkadaşım bu sen yorum yapma falan beğenmiyorsan sorma git kuşcuna sor resim uzak çekim yakınlaşınca piksele ayrılıyor ama %80 dişi

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim kuşun ceresi müsait net resim değil kesin konuşmak gerekirse ayaklarına bak mavimsi morumsu bi renkte ve ceresi komple tek renk ise erkek unutma cere üzerinde bulunan burun deliklerinin cere rengiyle aynı tonlarda olması erkek oldugunun kanıtıdır ton dışı beyaz halka ise dişidir bu beyaz çok bariz belirgin olur cere ile aynı renk ama bi ton açık olması kuşun daha yavru olmasından kaynaklanır ve yanak tüyleri parlak mavi lacivert ise erkeğin daha açık mavi ve mat olması dişinin göstergesidir şimdi kuşuna bak ve kararı sen ver.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

http://l1311.hizliresim.com/1h/v/uxr2k.jpg
resimde düzenleme yaptım kuşun dişi 75 ila 90 günlük arası.
umarım yardımcı olmuşumdur.

Abi dunde resimi begenmedin lutfen kesin bi cevabin yoksa yazma rica edicem disiye benziyor nasil bi cevap ?

dostum ukalalığın anlamı yok.sen adam gibi resim çektinde bizmi cevap vermedik. al kuşu eline düzgün bir makinayla çek.kuşun eflatun cereli ise erkek,burun deliklerinin kenarında beyaz halkalar varsa dişi

Geri