Karadeniz Pet

Bu Sefer Soru Değil Düşüncenizi istiyorum ;)

sadullah dinç

Meraklı Üye
Bunlar benim yerli çiftim yaşlarını bilmiyorum durumları nasıl kafes düzenim nasıl ve sizin aklınızda her ne düşünce varsa ne olursa olsu söyleyin lütfen :)
Bunlarda benim minikle paşam;)

99NpPZ.jpg

k16Y59.jpg

7VD85P.jpg

XD6YA0.jpg

Şimdiden düşünceleriniz için teşekkür ederim ♡♥

Bence güzel olmuş dizayn ama bir şey eksik kalamar kemiği ve gaga taşının olduğu yere bir mamalık takın içine normal yem koyun . nedeni ise , erkek bakıcı bir kuş ise yavrular olduğu zaman sürekli dişiyi ve yavruları besleyecek yakında olması iyi bence .

Ustünde durdukları tüneği biraz ortaya alın bence

Soldaki tünegi 2 tane falan sağa kaydirin birde tunekleriniz dönüp hareket etmesin kuşlarını güzel maşallah inşaallah en kisa zamanda yavrularınız olur

Bence güzel olmuş dizayn ama bir şey eksik kalamar kemiği ve gaga taşının olduğu yere bir mamalık takın içine normal yem koyun . nedeni ise , erkek bakıcı bir kuş ise yavrular olduğu zaman sürekli dişiyi ve yavruları besleyecek yakında olması iyi bence .

Evet güzel fikir ama mağlesef disim kısır diye tahmin ediyorum ama olsun kuslarimi cok seviyorum varsin yavru yapmasinlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Soldaki tünegi 2 tane falan sağa kaydirin birde tunekleriniz dönüp hareket etmesin kuşlarını güzel maşallah inşaallah en kisa zamanda yavrularınız olur

Evet aklımda kayırmak vardi ama okuldan bos zmn bulur bulmaz degistiricem. tunek birazcik hareket ediyor o kadar saol kuslarimi bende seviyorum

Tunekleri iyi sabitle tekrardan maşallah

Ben bu konuda iyi değilim uzmanlardan cevap bekleyelim bana göre 2 yaş civari

Bende öyle biliyorum son kez benim disi aksamlari kafeste birtane yemlik var onada kus kumu koyuyorum hic kullanmiyorlar ama disi oraya geciyor sadece kafasi gozukuyor sanki saklanmak istiyormus gibi onceden yapmiyordu sence neden yapiyor olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

bg6Eom.jpg

Kaşınmak istiyor olabilir benzer bir şey de başıma gelmişti neden neden diye düşündüm yuvaya da ilgisi fazlaydı Talas koymustum meğer cekinmis yuvadan yumurtası varmış aldım o kumlugu yuvaya yumurtlamisti

Kaşınmak istiyor olabilir benzer bir şey de başıma gelmişti neden neden diye düşündüm yuvaya da ilgisi fazlaydı Talas koymustum meğer cekinmis yuvadan yumurtası varmış aldım o kumlugu yuvaya yumurtlamisti

Aynen benim kusta cok kasiniyor yuvaligada cok giriyor ilacta sıkıyom ama işe yaramiyor

O zaman kumlugu alın derim veya daha küçük bir mamaliga koyabilirsiniz

Geri