Karadeniz Pet

bu şekilde uyuması normal midir?

Bu uyuma şeklini işk kez görüyorum. Genelde kafasını geri çevirip uyurlar

Normal değil sürekli böyle mi?

Pek normal gozukmuyor. Bence en yakin surede veterinere gotur.

Normal değil sürekli böyle mi?

Daha bugün aldım sormuştum işin ustaları daha bir aylık civarı dedi yavru olmasıyla yada daha yeni gelmesiyle alakalı olabilir mi ki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Pek normal gozukmuyor. Bence en yakin surede veterinere gotur.

Daha kuş bugün geldi bir kaç gün takip edipte götürsem olur mu? Yada vakit kaybetmemem mi gerekir?

Daha bugün aldım sormuştum işin ustaları daha bir aylık civarı dedi yavru olmasıyla yada daha yeni gelmesiyle alakalı olabilir mi ki?

Yok yavru olmasıyla alakası yoktur, yeni gelse bile uyuma şeklini değiştirmez diye düşünüyorum, eğilmemesi gerekli bi veterinere gösterseniz iyi olur... Bir sorunu olabilir, vakit kaybetmeseniz daha iyi olur...

Son düzenleme:
Yok yavru olmasıyla alakası yoktur, yeni gelse bile uyuma şeklini değiştirmez diye düşünüyorum, eğilmemesi gerekli bi veterinere gösterseniz iyi olur... Bir sorunu olabilir, vakit kaybetmeseniz daha iyi olur...

Peki teşekkür ederim dediğiniz gibi kısa sürede bir veterinere göstereyim o zaman.

güçsüz kaldığından dolayı öyle uyuyor olabilir biraz bakımla düzelecektir. Bildiğin yorgun gibi uyuyor :(

Geri