petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Site ne icin acildi?????

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve görkem görkem tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
    Dunden beri biseyler ogrenmek icin yaziyorum Ama kimseden Ses cikmiyor anladim ki bu Site sadece uc bes kisinin buyuttugu kuslari satmak icin actigi bir yer lutfen benim uyeligimi iptal edin......

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Görkem, bu platform yardımlaşma ve bilgi paylaşımı için kurulmuş. Burada herkes amatör olsun, usta olsun kendi çapında kuş yetiştiren, bunun dışında iş-güç, ev-bark sahibi insanlar. Dolayısıyla herkes her zaman müsait olamayabiliyor ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için. Bazen inanılmaz saçma sorular ve paylaşımlarla karşılaşılıyor. Sorulan sorunun cevabı veya istenen yardım hakkında yüzlerce başlık açılmış olabiliyor. İnsanlar forum içinde arama yapmadan aklına eseni yazıyorlar yardım bekliyorlar. Buradan tüm kullanıcı kardeşlerime sesleniyorum. Lütfen konu açmadan önce öğrenmek istedikleriniz hakkında forum içinde arama yapın..

3. atalente24

atalente24 New Member

Beğenileri:
    0
    böyle düşünmenize üzüldüm burda acil bi durumda herkez yardım ediyor zaten ama burdaki insanlarada hak verin kuşunun kuyruğu başka yöne baksa bagırınıyolar ....

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Forumda açılmış binlerce konu var ve bunların bir çoğunun içeriği aynı.Konu açmadan önce aratma yapılsa kesinlike cevabı vardır,yoksa bile şöyle yazılmıştır,ben siyah derim öbürü kara sonuçta ikiside aynı sonuç.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Burada emin ol birçok kişi elinden geldiğince bildiklerini KARŞILIKSIZ paylaşmaya çalışıyor ve eminim ki öyle yapmaya devam edecekler. Levent Abi'nin de dediği gibi bu siteye girip yardım etmeye çalışan insanların büyük çoğunluğu eşlerinden, işlerinden, çocuklarından kısacası hayatlarından feragat edip burada tekrar söylüyorum KARŞILIKSIZ bildiklerini paylaşıyorlar. Umarım sitemizdeki konuları okuyarak ve kişileri iyice tanıyarak yorumlar yaparsın bundan sonra burada. Saygılar.

6. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Gökhan kardeşime Katılıyorum.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bende sana katılıyorum kardeşim :)

8. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
    Baksana Dunden beri yaziyordum kimse cevap vermiyordu iki uc kisini cikarina ters düsen biseyler yazdim herkes bir anda cevap yazar oldu iste bu biraz enterasan Ben anlayacagimi anladim uyeligimi iptal edin lutfen kimse artik buranin kurucusu Oda kesin bu kus satanlardan biridir.....

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yazılanları iyi oku bence. Ne yazdık. Burada çocuk eğlendirmiyor kimse. Evli barklı çoluğu çocuğu olan insanlar var burada. Hayatlarından feragat edip yardım ediyorlar. Zaten senin gibi tipler olmasın sitede. İptal için de siteye bir daha girme, iptal olmuş olur otomatikman. şov yapmanın anlamı yok burada. Hadi iyi günler.

10. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Anca boş muhabbet yaz oldu kardeşim kuşunun tüyleri şissin yaz kuşunun burnu aksın yaz isal olsun yaz tamam yazarsın ama öncelikle sitedeki konuları gez bak daha sonra açıklama yoksa konu aç allahım ya bide tutmuş bu site ne için açıldı diyor bide :)

11. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Profiline baktim herkes sana gayet iyi cevaplar yazmis 6-8-10-10 cevaplar boyle daha ne istiyorsun burayada herkes bilgi sahibi olmak icin toplandi 7/24 sitede olunmuyor dersi olan var evi olan var isi olan var sorunu olan var...Sende dusun bunlari

#11 furkanyildiz302, 11 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Haziran 2015
  12. Fatih Çevik

Beğenileri:
    14
    Forumlar ne için var bişey demiyeyim ama ne için olmadığını biliyorum. Misal 3 5 ergenin gereksiz afra tarafları için değil yine bunların sağa sola satasmalari için de değil ya da prim yapmak için de değil. Beklentiniz bunlarsa yanlış bi yerde olduğunuzu söyleyebilirim

Fatih Çevik

13. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Gerek konu gerek uye, paylasım, cevap hızı bakımından T.C. en buyuk muhabbet forumu burası. Inceleme yapın biraz siz de fark edeceksiniz. Fakat 1 yıl öncesine göre ciddi düşüş var. Yanıt veren kısı sayısı ve cevap hızında. Bu eleştiriye katılmamak mümkün değil. Ama site hâlâ lider.

14. görkem görkem

görkem görkem New Member

Beğenileri:
    0
    Sadece guluyorum Hepinize

15. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Bu şekilde herkes arkadaşa yüklenirse , konu hiç bir yere gitmez , moderatör olan kişi zaten cevap vermiş diğerlerine bu bende dahil bakıp geçmek düşer . Aksi halde kişinin sorununu çözmek yerine tamamen bir kişinin bu sevdadan vazgeçmesine sebep olursunuz , kişi şov yapsın yapmasın kaba bir dil kullanmamış , saygısızlık yapmamış o yüzden moderatör kişi gereken cevabı verir gerek görürse de banlar. ;)

16. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
  17. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ayakta alkışlıyorum ...

Sayfayı Paylaş