petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu siteden ilk alışveriş listem ve yorumlarım

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve deniz kom tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    merhaba arkadaşlar,
    mybestpetshop sitesini bu sitenin ilanlarında görüp öğrendim, öncesine dair pek bir bilgim yoktu ilgili site ile akalalı olarak. ben de bazı ihtiyaçlarımı bu siteden gidermeye karar verdim. aldığım ürünlerin bazıları ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istedim. listede bazı ürünler var ama onlar genel ürünler olduğu için yoruma gerek yok. bu ürünler ise çeşitler içerisinde olduğunden fikir olabilmesi amacıyla yazıyorum.

MyBest Excellent Tam Karışık Muhabbet Kuşu Yemi 400gr

öncelikle yemde kullanılan tohumların kalitesi çok güzel. ben içerisine ilave olarak yaklaşık 30 gram kadar kenevir tohumu da koydum. kuşum ilk defa karşılaşmasına rağmen iştahla yemekte. normal yemine alternatif olarak akıllı yemliğinin yanında küçük bir kaba koydum. iyisini de yiyor. kuru meyve içermesi de ayrıca güzel. yavru besleyenlere ve üretim yapmak isteyenlere gönül rahatlığıyla önereceğim bir yemdir. ben denemek için 400 gramlık paket aldım. daha sonra büyük ambalaj alacağım. onu da bölüp dondurarak muhafaza edeceğim.

Myyem Ananas Energy Blok

şekli şemali bayağı güzel bir ürün. bizimki henüz gaga sürmedi ona ama acayip bir kemirme güdüsü var, kesin sevecektir.

Mybest Premium Nijer Tohumu 250GR

yavrulara verilmesi genelde tavsiye edilmese de içeriğindeki e vitamini sayesinde tüy dönemi sırasında kuşlar rahat oluyor. ben o yüzden az da olsa (%1 den az) hep katarım karma yemlerine. kalite olarak iyi, ambalaj güzel.

Quik Kuş Salıncak İpli SY 3006 ve Tahta Zilli Salıncak Yuvarlak SY 2103

mubişler için biraz büyük olsa da quik salıncak bizimkinin çok hoşuna gitti. delice kemirebileceği, renklerle eğlenebileceği bir ortam oldu kafesinde. kafes gayet geniş olduğu için rahatlıkla koydum, o da birkaç dakika sonra onunla oynamaya başladı. kalitesi çok iyi, fiyatı ise piyasanın çok altında.
    tahta zilli salıncak ise biraz işlevsiz gibi geldi. kuşların rahatlıkla tutunabileceği şekilde tasarlanmamış. sadece tepesine konabildiği için zile ulaşamıyor ve bu sebepten ilgisini çekmiyor. ufak modifikasyonlara ihtiyacı olan bir ürün.

Myyem Meyveli Muhabbet Yemi 400Gr

önerilere güvenerek bu yemi aldım. henüz açmadım. elimde yem stoğum iyi olduğu için belki de kız arkadaşımın mubişine hediye gidebilir.

Ayrıca....

Vitacombex de hediye olarak geldi, onun haricinde gaga taşı ve kalamar kemiği, nekton klavuzu ve kuş taşıma kapları için teşekkür ederim. ayrıca paketleme de çok iyiydi, teşekkürler.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Hayırlı olsun bende alışveriş yaptım güvenilir firma :)

Sayfayı Paylaş