petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu ürünler fazla mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
  2. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    üretimhaneyi sadece bitten korumaksa amaç ivermektin içerikli ürün tavsıye ederim.çünkü alacağınız üç ürün baymec,vilmectin ve avromec gibi ivermectin içeren ürünlerin yaptığı işin %10 unu bile yapamaz

3. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    İvermektin aşırı toksin içeren bir maddedir hiç kullanmadım ama çok zararlı geldi bana

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    biyodust etkili ama kuşun üzerine değil de kafes tabanı ve yuvalık içine atılır, kuş içinde ardap tavsiye ederim...

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ardapta bi süre sonra etkili olmuyormuş galiba biri ardap kullanıyorum bitten kurtulamadım demişti.

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben kullanıyorum, sorun yok....

7. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    sonuncusunu almaya gerek yok sanki birde birinci olanın kırmızısı var hayvanların üstüne sıkılıyor onu albence mavi olan kalsın toz olanıda kafesin ve yuvalığın dibine serpebilirsin

8. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    bit ilacı olarak ne kullanırsanız kullanın zaten aşırı toksin icerır sadece chrysamed doğal bır haşere ılacıdır en azından üretici firma bunu bangır bangır söyluyrlar.tabi bu ilaçında yapabıleceklerı sınırlıdır.kullanılan tüm ilaçlar için söylyrm nekadar ağırsa okadar zararlıdır.bu ilaçları kullanmayı bildikten sonra bi zararı olmaz yada olan zarar mınımuma ındırılır.kuşların hastalıktan yada parazitler tarafından ölmelerinden bence iyidir.bu önerdıgım ilacı kullanıp kullanmamak tabiki size kalmış kuşlarınız için en ıyıyı sızden başkası bılemez.ben sadece tecrubelerimden yola cıkarak size bunları önerdım halada önerıyrm.yaklaşık 3 yıldır kullanıyrm bu önerdiğimi ve suana kadar faydasından başka hiçbirsey görmedim.
    kümesi uretimhaneyı yada hobıhanenızı nedersenızdeyın bitler sardıgında bu kullandıgınz ılacların bı ıse yaramadıgını sızde rahatlıkla tecrube edeceksınız.bir çok arkadaşta önlem amaçlı kullabılır bu ılacları fakat bitler bu ilaçları kullandıgınız halde oluşabılıyolar malesef.kullandıgınız halde olusubılıyrsa olusuncada sizde kabul edeceksınızkı asla yokta edemezler ve edemıyorlarda.
    parazıtler,bakteriler,virusler ve mantarlar hakkında atlanılan bır noktada vardır bunada değinmek ıstyrm.hangi parazit ilacını hangi dezenfektanı hangi mantar türlerine karşı ilacları kullanırsanız kullanın kümesten uzak tutulması gereken bu faktörler en kalıtelı ürünleri kullansanız bile bır sure sonra bu savunmayı rahatlıkla aşabılıyrlar çünkü hepsi bu savunmalara karsı belli bir süre sonra bagısıklık kazanıyorlar malesef.savunma olarak kullandıgınız ılacları ne olursa olsun ya en kalıtelı işe yarayanını kullanın yada hiç bırsey kullanmayın.belirli aralıklardada bu kalıtelı ürünler arasında değişiklik yapınki canlı sağlına tehdıt olusturan bu faktorlerin bagısıklık kazanmalarını zorlaştırın.
    parazitler ve ivermectin kullanımı,vücuda etkıleri hakkındada tecrübelerime dayalı bilgi vermeyı dusunuyrdum fakat bayagı uzun bır yazı oldu.neyse dahada uzamadan bıtıreyım .
    diğer arkadaşlarında önerdiği ve özellikle ardap spreyınde çok başarılı bir ürün oldugunuda belırteyım.bu ürünlerin herbirini kullanmış bırı olarak ivermectini siddetle öneriyrm tabi kullanıp kullanmamak size kalmış iyi hobiler diliyorum.

9. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Açıkçası tecrübelerinizden faydalanmak isterim yazınız içinde teşekkür ederim hangi ürünü almalıyım sizce 3 ürün soylemistiniz birde nasıl kullanılıyor

10. Berkay ERDİNC

Altın Üye

Beğenileri:
    69
    baymec vilmectin ve avromec içinde koruma amaçlı seçim yapsam kesinlikle baymec kullanırım.kullanımı için msjla ulasırım sıze suan cıkmam gerekıyor detaylı sekılde elımden geldıgınce anlatmaya calısırım

11. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Ürünü en kisa zamanda temin edeceğim mesajınızı bekliyor olacağım şimdiden teşekkürler

12. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Ben biofust kullanıyorum çok memnunum vilmectinde kullanıyorum

Sayfayı Paylaş