Karadeniz Pet

Bu vatandaşların yaşları nedir ??

1-1,5 YAŞ civarı sanırım 2 den aşağı yaşları

Fatih kardeşin dediği gibi 1
-1'5 yas
yeni yeni kızışmaya baslam

Dişi benimkine çok benziyor yerli gibi. Dişiyi daha önce eline aldın mı? Bir şey soracağım da. Erkek jumbo ya da kırıği mı aceba maşallah. Bu konuda fikir beyan eden olmamış nedense.

Bence de erkek Jumbo kirigina benziyor dişi bizim burali yerli :) Güle güle Besle inşaallah

Maşallah. Erkek jumbo kırığı, dişi yerli. Yaşları da 1 yaşın biraz üstü erkek, 11 aylık falan dişi.

Bence de erkek Jumbo kirigina benziyor dişi bizim burali yerli :) Güle güle Besle inşaallah

Maşallah. Erkek jumbo kırığı, dişi yerli. Yaşları da 1 yaşın biraz üstü erkek, 11 aylık falan dişi.

teşekkür ederim yorumlar icin . erkek cok cana yakın ama dişi biraz cadılık yapıyor. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:49 --

Dişi benimkine çok benziyor yerli gibi. Dişiyi daha önce eline aldın mı? Bir şey soracağım da. Erkek jumbo ya da kırıği mı aceba maşallah. Bu konuda fikir beyan eden olmamış nedense.

yorum icin teşekkür ederim. Evet dişiyi elime aldım fakat cok korkuyor ve aşırı ısırıyor . o yuzden bıdaha tutmadım hic . soru neydi acaba ?

1 yada 1.5 yas falan dişi yerli erkek Jumbo kırıgı

Eline alabiliyorsan göğüs kafesinin üzerindeki çizgiyi aralayıp derisine bir bakar mısın diyecektim. Beyaz tüy mü var yoksa direk deri mi ve deriyse ne renk diye merak ediyorum. Benimkinde o kısımda beyaz pamuksu tüylerden yok. Hala aklıma takılıyor da kıyaslamak istedim.

Eline alabiliyorsan göğüs kafesinin üzerindeki çizgiyi aralayıp derisine bir bakar mısın diyecektim. Beyaz tüy mü var yoksa direk deri mi ve deriyse ne renk diye merak ediyorum. Benimkinde o kısımda beyaz pamuksu tüylerden yok. Hala aklıma takılıyor da kıyaslamak istedim.

şuan evde degilim eve gelince tutmaya calısırım bi . vijdansız acayıp ısırıyo :D

Tamam teşekkürler. İyi öğrendim o ısırığı eldiven giy. Olmazsa da üsteleyip streslendirme :)

Yaşlarını tam olarak söylemek tahmiinden öteye gitmez. Yaşından daha önemli olan kuşların evreleri, yavru, genç, yetişkin ve yaşlı. Bir de bunların araları olabilir.
Sizin kuslariniz da genç yetişkin ya da yetişkin diyebileceğimiz dönemde. Tüyü kadar yavru almanız dileğiyle. Maşallah

Fatih Çevik

Yaşlarını tam olarak söylemek tahmiinden öteye gitmez. Yaşından daha önemli olan kuşların evreleri, yavru, genç, yetişkin ve yaşlı. Bir de bunların araları olabilir.
Sizin kuslariniz da genç yetişkin ya da yetişkin diyebileceğimiz dönemde. Tüyü kadar yavru almanız dileğiyle. Maşallah

Fatih Çevik

yorum icin teşekkür ederim hocam. pek hareket yok yavruya yönelik herşey tamam ama yuvaya gitme ve ciftleşme yok. . .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Ben dün eve gidemedim ama kardeşime baktırdım . tüyleri araladıgımda beyaz tüycukler var dedi. umarım sorunuzun cevap olmuştur .

Geri