petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu vitamin sizce nasil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve faruk gezer tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. faruk gezer

Beğenileri:
    0

Yeni petshoptan aldim. Biraz arastirinca sahteside varmis bunun orjinal mi acaba , tavsiye edermisiniz.

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
  3. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Kanatlilar icin vitamin takviyesi 3 cift muhabbetim var onlara verecegim. Nasil kaliteli bir urunmu.

4. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    bu vitamin bende de var ama çok kullandığım bir vitamin değil... normalde bir normal suluğa bir baldo pirinç tanesi kadar konuyor. ama kuşlara vitamin vermek istersen bence mama yap... ben mama veriyorum havuç, brokoli ve hazır mam katkısı koyuyorum yumurta mamasına hem doğal hem severek yiyorlar... bira mayası alırsan o da temel olarak vitamin mamaya katabilirsin... bira mayası da 250 gr hazırlanmış mamaya 1 tatlı kaşığı kadar bira mayası.

#4 Seda CAN, 17 Haziran 2015
    Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  5. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Mamada yapiyorum icinde bira mayasi var. Pek yemiyolar Takviye olarak haftada 2 gunde bundan verim diyorum.

Sayfayı Paylaş