Karadeniz Pet

Bu yaptığı oyun mu oluyor?

Rorschach159

Meraklı Üye
Pakize müthiş oyuncu kafesin içinde rahat durmuyor kafes yetmediği gibi yemliğin içini eşeliyor ve benden ilgi göremeyince kendini yemliğin içine atıyor ilk geldiği gece yarasa gibi çatıda uyumuştu :D Bu yemliğin içine girme durumu için oyun oynuyor diyebilir miyiz? arada korkutuyor beni telefonla falan konuşurken öyle bi ötüyor ki konuşturtmuyor beni sesi de gayet güçlü
20161019_170326[1].jpg 20161019_170232[1].jpg 20161019_170157[1].jpg

Merhaba
Yeni geldiği için yapıyor olabilir bu tür davranışları. Zamanlar normale döner

Merhaba
Yeni geldiği için yapıyor olabilir bu tür davranışları. Zamanlar normale döner
4 gün oldu geleli geldiğinde de yeni kuş gibi değildi inanılmaz enerjik ve atletik bi kuş kendini sevdiriyor elimden korkmuyor ama işte kendine bişey yapar diye korkuyorum

Sanmıyorum kendine bişey yapacağını yemliğe sıkışmaz ise bişey olmaz. Zaten yemliğede sıkışacağını sanmam

Sanmıyorum kendine bişey yapacağını yemliğe sıkışmaz ise bişey olmaz. Zaten yemliğede sıkışacağını sanmam
Bi şekilde kendi kendine çıkıyor yemlikten kafeste kırık bi tel vardı geçen gece orayı keşfetmiş kafayı çıkardı aradan etrafa baktı bi anda kendini komple dışarı çıkardı :D

Benim yavrumda oyle yapardı eğer yeni yeme duşmuş yavru ise yapar yuvaligi özlüyordur Zaman'la alışır

Bizim kuş da dışarı çıkmak için kafeste dört dönüp her köşeyi yoklayıp bu hareketi de yapıyor. Sanki daralmış dışarı çıkmak ister gibi.

benim dişide akılı yemlikin içine giriyo orda uyuyo :D

ne güzel enerjik bir yavrunuz var bi sorun yok içiniz rahat olsun kendisi ile sık sık ilgilenmeye devam edin fakat kafesinide evi olarak sahiplenmesine fırsat tanıyın yoksa çok serseri olur başınıza :)

ne güzel enerjik bir yavrunuz var bi sorun yok içiniz rahat olsun kendisi ile sık sık ilgilenmeye devam edin fakat kafesinide evi olarak sahiplenmesine fırsat tanıyın yoksa çok serseri olur başınıza :)
Egitiminde nasıl bi yol izleyelim 3.günden el eğitimine başladık bizde şuan 5.günü dün gece oyun oynarken birden hareketlendi elimi uzattım elime saldırmaya başladı bide hiç salmadim ama çıkmak için deliriyor salalim mi?

bencede yuvalık gibi kullanmak istiyor olabilir benim yavruda kafesin altındaki kağıdı kaldırıp onun altına giriyordu kendilerini emniyette hissediyolar sanırım böylece

alışma değilde yuvada dünyaya gözünü açıp orda annesiyle beraber olduğu için en güvenli yer onun için orası. yuva olmadığı içinde doğal olarak kendisini güvende hissedebileceği yerlere yöneliyor sanırım. zamanla alışacaktır yeni durumunada

alışma değilde yuvada dünyaya gözünü açıp orda annesiyle beraber olduğu için en güvenli yer onun için orası. yuva olmadığı içinde doğal olarak kendisini güvende hissedebileceği yerlere yöneliyor sanırım. zamanla alışacaktır yeni durumunada
İşin kötü tarafı yemliği de takamıyorum hep döküyor yemleri olmadı akıllı yemliği geri takıcam keşfetmesini bekleyeceğim

alışıncaya kadar yemi kafesin zeminine döküp yemliği çıkarabilirsiniz.

alışıncaya kadar yemi kafesin zeminine döküp yemliği çıkarabilirsiniz.
Şuan da öyle yaptım boş yemliği de koydum davranışlarını gözlemliyorum akıllı yemliğe alışırsa direk daha güzel olur ama daha 40 günlük yavru alışmaz diye düşünüyorum

Geri