petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu yavru neden ölmüş olabilir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkk tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. berkk
    Gizli

berkk Guest

Arkadaşlar kursağı gördüğüm kadarıyla gayet dolu tabi orası kursagıysa. Ezilmeden dolayı mı ölmüştür sizce?

yuvalıkta temizlik yapmam gerekir mi? Çok pis bir koku var sadece 1 çiftim olmasına rağmen. şu an 4 yavru 1 yumurta duruyor.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu en küçük yavru ise eze bilirler diyebilirim dikkatli bir şekilde temizlik yapın çok uzun süre olmamasına dikkat edin

3. berkk
    Gizli

berkk Guest

yok kardeşim 2. ya da 3. yavru bu bundan küçük 2 tane daha var.

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    oda sıcaklıgı normal dir ev içinde ise dişi üstüne otutmasa bile kısa süreligine sorun olmaz abicim bekle ustalar daha net cevaplaya bilirler

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam yuvalıgın küçükse ondan olabilir , benimde 6 tane yumurtam vardı sadece 2 si hayatta kaldı yuvalık olduğundan dolayı ezilme falan oluyor.

6. berkk
    Gizli

berkk Guest

yuvalık öyle çok küçük bir yuvalık değil normal boyutlarda ama muhtemelen ezilmeden dolayı ölmüştür diye düşünüyorum ben de.

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Birde kaldığı oda ortamı soğuksa ondan da olabilir bilgin olsun.

8. berkk
    Gizli

berkk Guest

var mıdır arkadaşlar farklı bir düşüncesi olan?

Sayfayı Paylaş