Karadeniz Pet

Bu yavrular rainbow mu?

falinak

Yeni Üye
Günaydın herkese,
bu yavrular rainbow dediklerinizden mi?

7mLvBl.jpg
[/url][/IMG]

0VZDrL.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:45 -->-> Daha önceki mesaj 07:44 --

0VZDrL.jpg
[/url][/IMG]

Selam,
Rainbowun en belirleyici özellikleri; Vücutta iki renk olması, kafanın sarı olmasıdır. Fotoğraftaki erkek ve dişinin kuruğuna yakın ikinci renk var ama benim görüşüm halfblood dedikleri safkan olmayan çeşit oldukları şeklinde.

Selam,
Rainbowun en belirleyici özellikleri; Vücutta iki renk olması, kafanın sarı olmasıdır. Fotoğraftaki erkek ve dişinin kuruğuna yakın ikinci renk var ama benim görüşüm halfblood dedikleri safkan olmayan çeşit oldukları şeklinde.

anneleri parlement mavisi , babaları açık mavi olunca yavrularda ortaya karışık oldu:)

safkan değil ama tüy değişiminden renkleri daha canlı olur

Atılım bey,

buda sizin deli kezban. içerden yeni çıktım 5 tane leşim var der gibi bakıyo :D:D

ZNqO3a.jpg
[/url][/IMG]

oyyy oyyy , hemde benim tuttuğum takımın renkleri :D bugün mü alsam ne yapsam :) yumurtası kaç olmuş? :)

4.yü yumurtlar bugün inşallah.sürekli yuvalıkta.çokta agresif,burnundan soluyor.sinirini sevsinler:)

erkek süper duruyo arka fonda :)

kuşlarım güzel ya maşallah.ama bakamıyorum satıcam hepsini.gecen resmini paylaştığım 5 numarayı ayırıcam kendime.diğerleriyle vedalaşıcaz malesef:(

toplu fotografı var mı tüm yavruların..

9X7m4Z.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

sabah çekmiştim fotoları

çok güzeller.. maşallah.. :)

Geri