petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu yavrulara neler oluyor yardım? !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve beyza sen tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Eve geliyorum ve yavruları sakat buluyorum hiç bişey anlamadım bu işten. Önceki kuluçka hiç böyle olmamıştı bu seferkiler çok halsiz ve narin. Geçen gün biri yuruyemiyordu veterinere götürdüm o toparlamaya başladı bugün de en küçük kanadin biri sarkık duruyor kafeste cikarmadim ucmadi bile nasıl oldu anlamadım. Bide 2 numara var gayet iyiydi yerde dolasiyordu sonra azıcık havalandı ve düştü ama çok hafif şimdi o da yuruyemiyor tuneğe çıkamıyor. Biseyleri eksik kaldı bunların ama bilen varsa yardimci olursa çok sevinirim.

[​IMG][​IMG]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    bence anne ve baba yapıyor olabılır folluk cok kucukse üstüne basıyor olabılır bence hepsini ayrı bır kafese koy ve kendin besle

3. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Yuvayi çıkardım aslında ama bikaç gün halsiz oldular diye yem yiyemiyorlarsa diye annenin kafesin in tabanında duruyorlardi. kuşlar 40 günlük oldu zaten işte biraz gelişimleri geri sanirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    Bu kuşlar yem kırabilecek durumdalar. Kafes tabanına aspur ağırlıklı yem döküp tembelliklerini gidermen gerekli.

Sayfayı Paylaş