Bu yavrulara neler oluyor yardım? !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve beyza sen tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. beyza sen

beyza sen Site Bağımlısı

Beğenileri:
    0
    Eve geliyorum ve yavruları sakat buluyorum hiç bişey anlamadım bu işten. Önceki kuluçka hiç böyle olmamıştı bu seferkiler çok halsiz ve narin. Geçen gün biri yuruyemiyordu veterinere götürdüm o toparlamaya başladı bugün de en küçük kanadin biri sarkık duruyor kafeste cikarmadim ucmadi bile nasıl oldu anlamadım. Bide 2 numara var gayet iyiydi yerde dolasiyordu sonra azıcık havalandı ve düştü ama çok hafif şimdi o da yuruyemiyor tuneğe çıkamıyor. Biseyleri eksik kaldı bunların ama bilen varsa yardimci olursa çok sevinirim.

[​IMG][​IMG]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Rahim Guguş

Rahim Guguş Profesyonel

Beğenileri:
    0
    bence anne ve baba yapıyor olabılır folluk cok kucukse üstüne basıyor olabılır bence hepsini ayrı bır kafese koy ve kendin besle

3. beyza sen

beyza sen Site Bağımlısı

Beğenileri:
    0
    Yuvayi çıkardım aslında ama bikaç gün halsiz oldular diye yem yiyemiyorlarsa diye annenin kafesin in tabanında duruyorlardi. kuşlar 40 günlük oldu zaten işte biraz gelişimleri geri sanirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ObreuS

ObreuS Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Karaman
    Bu kuşlar yem kırabilecek durumdalar. Kafes tabanına aspur ağırlıklı yem döküp tembelliklerini gidermen gerekli.

Sayfayı Paylaş