petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu yumurta dolu mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    yumurtalar dolu mu boş mu bilemedim hafif bi kanlı görüntüsü var yinede çok mu erkenmiş?yoksa boş mu?ışıkla bakınca boş gibiydi ama kan görünce tırstım abılerım nedır bu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

doluysa kaç günlükmüş.bi tahmini olan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

yardımcı olabılecek yokmu

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Kaç günlük olduğunu bilemiyorum ama yumurta tabiki doluymuş. Niye krma gereği duydun? Ya da sen mi kırdın?

3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    Bunu ispartada bi kuscudan aldim. Cikmasi lazim Dedi. Baktim bende ya yavrulara bakamadi yada daha erkenmis

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Baska yardimci olabilecek yok mu?

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

yardımcı olabilecek kimse yok mu?

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    eger günü geçtiyse doluymuş anne üstünden kalkmış ve bozulmuş

Sayfayı Paylaş