petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu yuvalık hem jumbo hem yerli kuş için uygunmudur..?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ensar06 tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
  2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Yerli için uygun ama jumboya küçük gelebilir. Fiyat da çok kazık.

3. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    ölçüleri
    25x20x17 ölçülerinde küçük değil ama dediğiniz gibi delik çapı kaç cm.dir bilemediğimiz için bir şey söyliyemeyiz ancak kullanan arkadaşlar varsa diye açmıştım konuyu..

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bu yuvanın ahşap modelini kullanıyorum, yuva giriş deliği 5cm çapında, ahşap modelin fiyatı 8-9 lira olması lazım ama oval oyuk kısmı derin değil maalesef ve yumurtalar etrafa dağılıyor, ben bir arkadaşımdan 20 x 21,5 cm boyutunda plastik folluk temin ettim ve ona göre yuva yaptım ama maliyeti arttı, belçıka tipi yerine plastik folluklu modelleri öneririm...

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam plastik alacagına ahşap al bence çok pahalı bu ha param var sıkıntı yok dersen al derim.

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum benim maragoz yapıyor ayriyetten muhabbet üretimide yapıyor 10tl den veriyor

Sayfayı Paylaş