Karadeniz Pet

Buda benim mubişim :)

BeingDabangg

Yeni Üye

buda benim oğlum DeviL 1 aydır benimle. Müziklere eşlik etmeye bayılıyor :)

Son düzenleme:
bence kafesin değişmesi gerekiyor, paslanmış hayvana zarar verebilir.
etrafına geçirdiğiniz tül tırnaklarına takılıp kırabiliyor.
yeminde de fazla çeşit yok gibi geldi bana, genel olarak çok açık renk görünüyor taneler. vitakraft gibi daha besleyici, farklı tanecikler içeren bir yem alıp karıştırarak verirseniz en azından daha çeşitli beslenmiş olur ufaklık.
bir de sürekli kafese kapalı tutmayın uçsun kanatlarını çalıştırsın daha sağlıklı olur.
çok güzelmiş sağlıklı uzun bir hayatı olur inşallah.

bence kafesin değişmesi gerekiyor, paslanmış hayvana zarar verebilir.
etrafına geçirdiğiniz tül tırnaklarına takılıp kırabiliyor.
yeminde de fazla çeşit yok gibi geldi bana, genel olarak çok açık renk görünüyor taneler. vitakraft gibi daha besleyici, farklı tanecikler içeren bir yem alıp karıştırarak verirseniz en azından daha çeşitli beslenmiş olur ufaklık.
bir de sürekli kafese kapalı tutmayın uçsun kanatlarını çalıştırsın daha sağlıklı olur.
çok güzelmiş sağlıklı uzun bir hayatı olur inşallah.

Tülbent vardı üstünde temizlik sırasında camlar açık rüzgar yemesin diye garden mix ve kabuksuz yemi var ikisinide karıstırıp veriyorum iki günde bi salıyorum kanaatları çalışsın diye kafesten bende rahatsızım en kısa zamanda değiştircem inşallah

bence de kafesi değişin. bizimkiler kafes tellerini ısırırlar bazen. bazı yerlerde boyaları kaldırmış durumdalar.

Tülbent vardı üstünde temizlik sırasında camlar açık rüzgar yemesin diye garden mix ve kabuksuz yemi var ikisinide karıstırıp veriyorum iki günde bi salıyorum kanaatları çalışsın diye kafesten bende rahatsızım en kısa zamanda değiştircem inşallah

anladım.
yem konusunda da vitakraft, kiki max gibi yemlerden alın bence. özellikle vitakraft'ın paketini açtığınızda farkını siz bile anlayacaksınız. biraz pahalı (18-20 tl pakedi) ama zaten bir paketi 3-4 ayda bitirir ancak. kendimiz için harcadığımız paraların yanında lafı bile olmayacak bir rakam.
kafesi de ihmal etmemeye çalışın ne olur.

Geri