Karadeniz Pet

buda bizim fakirhane buyrun :)

fakirhane çok geniş maşallah :)

Maşallah fakirhane oldukça zengin. Ne ararsan var. Özellikle albino çifte bayıldım. Bende böyle bir çift arıyorum. Sağlıklı güzel üretimler diliyorum

Maşallah fakirhane oldukça zengin. Ne ararsan var. Özellikle albino çifte bayıldım. Bende böyle bir çift arıyorum. Sağlıklı güzel üretimler diliyorum

Teşekkür ederim eksik olmayın, dişi kırmızı göz ancak erkek düz beyaz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
Maşallah, hayırlı üretimler.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

hayırlı üretimler dilerim,maşallah cok guzel uretimhaneniz de kuslarınız da:)

hayırlı üretimler dilerim,maşallah cok guzel uretimhaneniz de kuslarınız da:)

Evin içinde ancak bu kadar hocam :) teşekkür ederim elimden geleni yapmaya çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Bol üretimler hocam pekte fakir bi haneymiş :)

Sağolsun hocam fakirhane diyorum çünkü kendi çapımda hobiciyim :) çok az kuş ile başlayıp yaklaşık bir yıl içinde Takımların tamamını kendi Kuşlarımdan yaptım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

masallah hayırlı üretimler

Murat hocam teşekkür ederim

Evin içinde ancak bu kadar hocam :) teşekkür ederim elimden geleni yapmaya çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Sağolsun hocam fakirhane diyorum çünkü kendi çapımda hobiciyim :) çok az kuş ile başlayıp yaklaşık bir yıl içinde Takımların tamamını kendi Kuşlarımdan yaptım

Maşallah hocam. Bende yaklaşık 8 ay önce çok az kuşla hobiye başladım hala çok az kuşla devam ediyorum :)

Maşallah bol üretimler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı üretimler tek önerim 1 çifthanede 2 takım bakılan kuşlara üzüldüm.Keşke daha uygun ölçülerde yaşasalar.Bence bunu halledebilrsiniz.

"fakirhane" bizim deyimimizle tam nazar kişeleme olmuş maşallah, eğer yavru satışı yapmıyorsanız, hobi için bu kadar kuşa bakılmaz değil mi? Temizlik filan epey sıkıntılı olur sanırsam...

maşallah hayırlı üretimler :)