Karadeniz Pet

Buda Bizim Minik ;)

cyberdemon

Meraklı Üye
Minik Oğlumuz

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    352.7 KB · Görüntüleme: 80
  • 2.JPG
    2.JPG
    965.6 KB · Görüntüleme: 70
  • 3.JPG
    3.JPG
    321.6 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_0947.JPG
    IMG_0947.JPG
    928 KB · Görüntüleme: 73
Maşallah ama miniklikten çıkalı çk olmuş:)

minik deyince aklıma arkadaşım hoşgeldin deki piyanist geldi :)

benim tosun osmanda böyle büyük iri yetişkin ama çok seviyorum onu öpüyorum elime alıp yanında dişi var o bile kıskanıyor :D

Arkadaşlar üretimcilerden bana yardımcı olabilirmisiniz

Sonunda iyi birisiyle karşılaştım merhaba usta çift diye aldığım kuşlarda sanırım erkek kur yapıyor dişiyi yuvaya sokmaya çalışıyor fakat dişi girip hemen çıkıyor cerezi koyulahverengi değil mat beyaz acaba kızgınlık döneminde değilmi ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle bu işin başı sabırdır.. Kimi zaman çiftlerden 1 ayda kimi zaman 1.5 - 2 yılda yavru alırız. Size düşen sabırla minimum rahatsızlık vererek haftada 2 gün mamasını yapmak 4 günde bir suyuna vitamin katmak gerekli. Kafesinde kalamar kemiği -gaga taşı ve grit kuş kumunu ihmal etmeyin

Öncelikle bu işin başı sabırdır.. Kimi zaman çiftlerden 1 ayda kimi zaman 1.5 - 2 yılda yavru alırız. Size düşen sabırla minimum rahatsızlık vererek haftada 2 gün mamasını yapmak 4 günde bir suyuna vitamin katmak gerekli. Kafesinde kalamar kemiği -gaga taşı ve grit kuş kumunu ihmal etmeyin
vallaha bizde bizimkilerin keyfini bekliyoruz. mavi çiftime de yavruluk koyabileceğim bir kafes almam lazım zira diğer yeşil dişi girip çıkıyor diye mavi dişi de benimsememiş olabilir yavruluğu

vallaha bizde bizimkilerin keyfini bekliyoruz. mavi çiftime de yavruluk koyabileceğim bir kafes almam lazım zira diğer yeşil dişi girip çıkıyor diye mavi dişi de benimsememiş olabilir yavruluğu
evet kafes seçimi yaparken standart dikdörtgen geniş 35x40 üretim kafesleri var boyasız kesinlikle tavsiye ederim satan firmalar var reklam içeriği olacağından paylasım yapamıyorum maalesef

Çok güzel maşallah ufaklıktandır sizdemi konuşuyormu.