petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Buda bizim uykucu Osman :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve blackfalcon tarafından 17 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kuş dişi osman ne alaka?

2. blackfalcon
    Gizli

Dişi olduğunu nerden anladın kuş baya 3-4 kelime konuşuyor dişiler o kadar kelime hafızası varmı ki çözemedim erkek diye aldık ama bir sene kadar oldu alalı

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ceresi beyaz ve yer yer açık mavilikler var gördüğüm kadarıyla. Doğru mudur? Dişi kuş da konuşur ama kelime haznesi erkeğe göre daha azdır.

4. blackfalcon
    Gizli

buyur bu tam çere kısmı net görünüyor. Bende anlamadım 1 yaşına bastı hala erkek mi dişimi çözemedim. Herkes farklı bişey söylüyor

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kesinlikle net dişi.

6. blackfalcon
    Gizli

Valla ne olursa olsun konuşsunda :) birde dişilerde ısırma eğilimi çok olurmu

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    İçgüdüsel olarak evet. Erkeğe göre daha fazlada acıtırlar.

8. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Şu dişi kuş konuşmaz mantığını çözemedim bi arkadaş niye konuşmasın dişi kuş ya.

Kuşunuz %100 dişi.

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O artık Osmaniye :) maşaallah

10. blackfalcon
    Gizli

O zaman yanına bi tane erkek şart oldu. Bende konuşmaz demedim kelime dağarcığı 3-5 kelime kadar varmı demiştim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Aynen doğru dedin :D

11. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    erkekler 2000 küsür kelimeye kadar konuşabilmektedir dişiler yarı yarıya desen yine baya bi yol var :D

Sayfayı Paylaş