petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Buda üçüncümüz KAHRAMAN :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre GARİP tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre GARİP

Merhaba Arkadaşlar.Aileye 3. bireyimizde katıldı.İsmide Kahraman :D Satıcı ısrarla erkek oldugunu söyledi.Sizce cinsiyeti yaşı ırkı nedir yardım ederseniz sevinirim.Şuan en önemlisi cinsiyeti

Buda aile tablosu :)

2. bace

bace Guest

Erkek gibi geldi kardeş

3. Emre GARİP

Bizde öyle düşünüyoruz ama burun etrafinda hafiften beyazlık var gibi şüpheye düştük.Satıcı erkek oldugu için geri getirildiğini söyledi.

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    cok guzel mslh.

5. Emre GARİP

teşekkürlerr

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    flash yanıltmıyor ise kuş malesef dişi.

Cere kısmını alarak net birkaç foto daha eklermisiniz.Kesin cvp verelim yanılma olmasın.

7. Emre GARİP

Serkan abi flashsız çektim zatende daha yakından çekmeye çalısacağım.Birde bişey farkettim.cerenin gagaya yakın olan kısımları koyu pembe alnına dogru giderek acık renge dönüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Gündüz vakti bir resim daha çektim Arkadaşlar.Burun kenarları beyaz gibi ama istisna olabilirmii :) çok hırçın fotograf çektirmiyor yerinde durmuyor.

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    dişiye benziyor.

9. Elif AKDOĞANOĞLU

Benim oglanin ikizi gibi maşallah :)

10. Deren Görkem YETİKER

dişiye benzettim ben.. çok tatlı maşallah

11. Emre GARİP

Teşekkür ederim Arkadaşlar fotograflarda tam belli olmuyor ama morla mavi arası tatlı bi rengi var :) Ama buda dişiyse 3. disi olacak inşallah değildir

12. Fatih KUTDEMİREL

Beğenileri:
    0
    Dişi kardeşim bu kuş.

13. Emre GARİP

Götürüp geri vereceğiz ozaman başka çare kalmıyor.Yaşı ırkı hakkında bişey diyebilecek olan varmı arkadaşlar

Sayfayı Paylaş