Karadeniz Pet

buğday çimlendirme(resimli anlatım)

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
Evet buğdaylarda hafifden bir çimlenme oluştu pıtırcıklar oldu :)

Yumurtada Yatan Kuslarınıza Kesinlikle Vermeyin Çimlenmiş Buğday Tam Bir Besin Kaynağıdır Çok Çok Yüksek Besin Değeri Vardır Sunni Dölleme İle Uğraşan Arkadaşların Bu Tür Yararlı Besinlerle Uğraşmasını Tavsiye Ediyorum NilgüN Hanım Elinize Emeğinize Sağlık ...

Bişey sormak istiyorum bu konularda yeniyim acaba bu çimlendirme ne işe yariyor

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşım için teşekkür ederim bende ilk kez deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Yumurtada Yatan Kuslarınıza Kesinlikle Vermeyin Çimlenmiş Buğday Tam Bir Besin Kaynağıdır Çok Çok Yüksek Besin Değeri Vardır Sunni Dölleme İle Uğraşan Arkadaşların Bu Tür Yararlı Besinlerle Uğraşmasını Tavsiye Ediyorum NilgüN Hanım Elinize Emeğinize Sağlık ...

Ümit bey yumurtada yatan kuşlara bir zararı varmı acaba

Paylaşım için teşekkür ederim bende ilk kez deneyeceğim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Ümit bey yumurtada yatan kuşlara bir zararı varmı acaba

Vardır Kesinlikle Vermeyin Mamaya 5 10 Katkı Maddesi Nijer Vs Atmanıza Ragmen Çimlenmiş Buğday Hemen Hemen Onunla Aynı Besin Değerinde Hatta Kıvamını Tutturup Filizler Patlar Patlamaz Verirseniz Fazla Uzatmadan Besin Değeri Dahada Geçer Mamayı Süper Bir Enerji Kaynağı Oldugundan Doğal Oldugundan Bazı Takımlarda Kus Yumurtadayken Tekrar Çiftleşme İsteğini Oluşturur Bunun Sonucunda Ya Erkek Yumurtaları Kırar Atar Yada Dişi Sonu Hüsran Olur

Arkadaşlar Cevabı Geç Ulaşan Arkadaşlarım İmzamdaki Facebook Adresimi Ekleye Bilirler Daha Hızlı Bir Şekilde Sorunlarını Çözebilirim İyi Forumlar

Çok teşekkür ederim aydınlatırsanız için iyi forumlar

ümit bey neden yumurtada yatan kuşlara vermeyeceğiz kesinlikle.
asıl onlara vermek gerekmezmi bebeklerinie daha iyi bakabilmeleri için

Geri