Karadeniz Pet

bugün aldığım dişi kuşum

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadaşlar bugün aldım biraz önce geldim daha eve hemen siteye koyup bi yorum almak istedim sizce dişi kuşum nasıl tüyleri biraz yolunmuş diğer kuşlar tarafından ama kısa sürede toparlar campıon markalı yem vevitamin aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

xGkO53.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

birde akadaslar kuşumun yaşı ve cinsi hakkında bilgi almak istiyorum birde SİZCE YENİ KUŞUMUN ADI NE OLSUN :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

eaDb27.jpg

Yumurta var gibi maşallah çok tatil uyu kadar omru olsun .d. Maviş olabilir ismi .d

Baktım ama sertlik yoktu sanki korkuyorumda şimdi biyerine birşey yaparım diye :(

bıraz hırpalanmış ama guzel kızışmış bır cek kırması gıbı gaga sankı bıraz uzun gaga talı yoksa koy 1 yaş cıvarı ıyı bır bakımla bır hafta sonra eşe atabılırsın

wOZpMP.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

herşeyi var suanda salmada aldıgım yerde gaga tası fln yoktu kafesin içinde ve bütün kuşlarımla bir duruyor eşe atmam için ayrımı tutmam lazım sizce ne yapmalıyım

20 tl :) campıon markalı yem ve BIRD markalı multivaminle birlikte toplam 30 tl ödedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

xVL10q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

işte ailemiizz :) sizce hangi kuşumla eşe atmalıyım gri kanatlı gök mavisi kuşum ve alttaki sarı kuşum erkektir ama sarı kuşum uçamıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:41 --

dişi kuşumu kafese koyup bir hafta bakıma soktuktan sonra yanına erkek kuşumumu atayım yoksa erkek kuşumun yanına dişi kuşumumu atayım fark edermi szce

:) güzel isim olabilir aslında kıız zillii fln

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

erkek kuşumun net resmini çekeyim kızgınmı siz söyleyin

erkek kuşumun net resmini çekeyim kızgınmı siz söyleyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

yine nallıderedenmi :)

evet tabikide narlıderden:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:02 --

KgAJQZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

Kly6mB.jpg

Geleceğim sırf senin bu övmelerin için ağa :) hele ben konuşan kuşu alamayım bir 25 tl ye :) sen gözüme gözükme :)

maşaallah...gri kanatlı gök mavisi erkek kuş ile eşleştirin derim...erkek kuşun yanına dişi kuşu sonradan atabilirsiniz...

Geleceğim sırf senin bu övmelerin için ağa :) hele ben konuşan kuşu alamayım bir 25 tl ye :) sen gözüme gözükme :)

sn bana inanma inanma bugün aldığım kuşumun adımı zilli koydum gitti aga bak öpücük atıyorum gagasını açıp dilini oynatıo bana video atım da gör nasıl atlıo ama sorun orda

Kuş güzel hazır ,eş tutarlar umarım.

Geri