Karadeniz Pet

Bugün aldığım kuşlar hakkında yorumlarınız ?

Unico

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşları alalı 3 saat oldu.Kavga etmiyorlar birbirlerini kaşıyorlar.Zaten petshopta iyice izledim erkek olan ilgiliydi dişi olana o yüzden aldım birazda.En önemli sorum dişi kuşta yumurta mı var bana mı öyle geliyor ??

Evet yumurtla belirtileri var fazla rahatsız etmeyin bence kalamar kemiğinide eksik etmeyin gelişmeleri haberdar edin :) İNŞALLAH tüyleri kadar yavru alırsınız :)

masallah cok guzel kuslar fiyat olarak ne kadara aldınız ?
yumurtra konusunda daha tecrubeli arkadaşlar yardımcı olacaktır

Masallah guzel kuslar buyuk ihtimalle diside yumurta var hayirli olsun

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İkisi 30 Tl teşekkürler yorumlar için.Erkek olan ingiliz yada jumbo kırması gibime geldi elime aldığımda normal boyutlarda bir kuştan iki kat daha büyük olduğu bariz bir şekilde anlaşılıyor.

30 TL çok iyi almişsiniz yumurta kapida masallah tüyü kadar yavru ve ömürleri olur inşallah :)

Teşekkürler yorumlar için inşallah yumurta gelir en kısa zamanda.

Yumurta kapıda olduğuna göre fazla ellemeyin derim ben yoksa bazı muhabbet kuşları yumurtayı içinde eritebiliyor.Yukarlara biryere asın ve fazlada rahatsız etmeyın yavru mubişler gelecektir :)

30 liraya cift damizlik kus biz burada tekini 40 a aliyoruz kuslarda kus segil

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bedavaya almışsınız dişi kanatları iyice salmış

Maşallah çok güzel kuşlar

Tesekkurler ins gelir yavrular en kisa zamanda simdi disi kus yuvaliga girdi kemirdi yuvaligu ve cevresini

Dişide yumurta var gözünüz aydın :) Çok uygun ötesi fiyata almışsınız .

birşey sorabilirmiyim dişinin burnunda kahverengileşme yok bu her kuş için gecerli degilmi acaba benim kuşumdada hafiften kanatlarda ve kuyrukta düşüklük var hiç çiftleştiklerini görmedim ama ceresinde kahverengileşme yok sizin kuşunuzdada yok nası olucak şimdi ben anlamadım yardımcı olurmusunuz

İnsallah en kisa zamanda yavru alirim ve fotograflari paylasirim :)

Poposundaki tüylerin dökülmemesi durumunda bu kuşun başka bir sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. umarım yumurtlama belirtisidir yumurtlıcak 1 çift kuşu 30 tl ye verebilecek birini düşünemiyorum. umarım öyle insanlar vardır.

Bence pet shop sahibi kuştan anlamıyor.Hastalandı diye satmıştır kuyruğu düşünce.yoksa o adamlar tam bir para avcısı.Eğer siz almadan yumurtlasaydı yumurtası var diye 250 lira isterdi.

Kktc den aliyorum kuslari.Petshop sahibi ugrasmiyor hic.Hatta ben soyluyorum ona "bunlar es tutmus ayri bi kafese koy satisi kolay olur " diye adam tmm diyor baska bi gun bakiyorum yine salma kafeste es kuslar.Yani adam işin pisliginde degil bence :) Kuslari dün aldim bugun disi kus yuvaliga girip gagasiyla vuruyor erkek yuvaya giriyor onunde bekliyor gidisat iyi ins bi sıkıntı olmaz..

Geri