Karadeniz Pet

Bugün aldığım kuşlar hakkında yorumlarınız ?

bnde kuşlarımı 40 tl.ye aldım izmirde fiyatlar bu konuda çok uygun sizler 250 tl.den bahsediyorsunuz bu çok pahalı burada kemeraltını duymuşsunuzdur belki 20 veya 25 tl.ye konuşan muhabbet kuşlarını alabiliyorsunuz çiftler 50 tl veya 40 35 fln değişiyor ama 250 çok çok çok pahalı bir fiyat

nerden aldın kardeş bizde ordan alalım pet shopta mümkün değil teki 30 olsa eyvallahta.

ben izmire oturuyorum burada genellikle fiyatlar bu şekilde ben kendi kuşlarımı 40 tl.ye aldım 5 tl ye şampiyon kuş yemi aldım izmir narlıderede oturuyorum buradaki petshoplar bu fiyata veriyor kemeraltını duymuşsunuzdur saat kulesi falan oralarda bile 25 tl konuşan muhabbet kuşları satılıyor sizler çok pahalıya alıyorsunuz

ağa sen ordan konuşanı 25 liraya al ben senden 50 liraya alayım valla :)

bakın size piçomun resmini atayımda görün bu kuş bana hediye geldi alan kişi kemeraltından 25 tl.CİK bir fiyata konuşur haliyle aldı yani beni kuzenim özellikle bu kuşu seçmiş sağlıklı bir hale getirmek için çünki kanatları parmakları ve kuyruğu yamuk garibim hep omzumda ben gezdiriyorum onu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:52 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

birde sizin ordaki fiyatlar tam olarak nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

xRJMda.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

eXBAaO.jpg

bnde kuşlarımı 40 tl.ye aldım izmirde fiyatlar bu konuda çok uygun sizler 250 tl.den bahsediyorsunuz bu çok pahalı burada kemeraltını duymuşsunuzdur belki 20 veya 25 tl.ye konuşan muhabbet kuşlarını alabiliyorsunuz çiftler 50 tl veya 40 35 fln değişiyor ama 250 çok çok çok pahalı bir fiyat
Biraz önce oradan geldim, vasıflı olmayan Pakistan ayarındaki kuşlar evet 20-25 lira, bir İngiliz kırığına 40 lira istediler, halbuki 3 hafta önce aynı yerde bu kuşların fiyatına 30 lira demişlerdi, vasıfsız İngilizlere 100 lira diyorlar, bir çoğu yurt dışından gelme, bence yine de pahalı, ayrıca nerden geldiği belli olmayan kuşları almayın, kuşta kan diye bahsettiğimiz iyi bir bakıcı kuşun yavrularını alın, benim tecrübesizliğime geldi, gittim kanı belli olmayan yerli yumurtalı çifte 120 lira verdim, kaç kere yumurtladılar, kaç kere yavru çıkardılar ama 1 yavru bile büyütemediler...

Son düzenleme:
resimini yüklediğim kuşum kemeraltından alındı siz söyleyin yaşı cinsi ne 25 tl.ye alınmış bir kuştur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

bir resim dha yükleyeceğim bir dakika bu kuşlarım içinde normaldeki fiyatı nedir bir bilgi alayım sızden

en kötü konuşan kuşa 150 lira isterler hadi şartları zorla 100 lira

abi kuş konuşuyor diyor arkadaş :) 25 liraya konuşan kuş kimse vermez

çünki kanatları parmakları ve kuyruğu yamuk garibim hep omzumda ben gezdiriyorum onu

bu yuzden veırırler elden cıkarmak ıcın kuşu

Nereden Aldınız Merak Ettim. Kuşlar Çok Güzel İstanbul mu ?

arkadaslar ben gittiğim petshoptaki kuşların fiyatını söyledim size ama gittiğim hiçbir petshopta bu kuş 100 tl bu kuş 150 tl gbi bir fiyat çekmedi bana genellikle dediğim gibi makul fiyatlardaydı söylemek istediğim sizler pahalıya alıyorsunuz ve hadi diyelim ne oldugu belirsiz olan bir kuş olsa bu fiyata alsam her petshop mu ne oldugu belirsiz olan kuş satacak sorduklarımdan en azından biri bu 50 bu 100 diye bir fiyat söylerdi degilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

izmir narlıdereden 40 tl.ye aldım bu kuşlarımı ve ne oldugu belirsiz olan bir kuş oldugunuda sanmıyorum

Geri