Karadeniz Pet

Bugün aldığım kuşlar hakkında yorumlarınız ?

birde kuşlar çok iri ben gördüğümde şaşırdım benim aldığım erkek kuşumda çok iri neden acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

otobüs bileti 50 tl fln galiba bu parayı gidiş dönüş verceğine zaten ordan istediğin kuşu alırsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

wblzV0.jpg

ahanda bakın iri degilmi şimdi bu kuş fiyatıda 20 tl :)

50 lira gidiş 50 de geliş etti 100 kuşlara 40 lira verdik oldu sana 140

ağa eğer izmire gelirsem seni bulacağım gidip konuşan kuş alıyoruz tamammı :) eğer alamazsak elindekini hediye alırım haberin ola :)

tamam benim için farketmez hatta size bir güzellik yapıcam bugun veya yarın emin degilim gidicem petshopa saahibiyle konuşucam ve videoya alıcam fiyatlar hakkında kuşlarıda alıcam tabiki videoya sizde göreceksiniz siyetede hemen yüklicem görün nasıl kazıkandıgınızı oralarda :)

tamam bence kuş pazarından görüntü al derim petshop ya video için fiyat söylerse :)

videoyu sitemize yüklicem arakadsalar beyenırse burdan uygun fiyata kuş alıcam deyince bırak fiyatı hediye kuş bile alırım size vermem hııh

tamam yeterki sen al kardeşim bizde onunla övünürüz :)komşuda pişer bizede düşer belki :p

Fiyat mükemmel.
Resimdeki erkek kendi başına 30'dan fazlaya satılabilir.
Hayrını görün Maşallah.

teşekkürler :) birtek yavrumuz eksik olamadı bir türlü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

tamam yeterki sen al kardeşim bizde onunla övünürüz :)komşuda pişer bizede düşer belki :p

yolun bu tarafa düşerse izmir narlıdere petshoplarına bi uğra derim bn

ee işte bizde onlar oluyor diğerleri olmuyor demekki boşa vermiyorz biz 100 küsürlü liraları :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

teşekkürler :) birtek yavrumuz eksik olamadı bir türlü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

yolun bu tarafa düşerse izmir narlıdere petshoplarına bi uğra derim bn

bu seferde ankaradan geldik diye çarpmaya kalkarlar bizi :)

akıllım kuşum kızışmadan yumurtası nasıl olsun dişim daha yeni kızışmaya basladı yumurtlayınca sana göstericem daha yenı yuvalıa ilgi duymaya başladı kuşum yavrularım oluncada 40 tl.ye iki kuş (artı) yavrular o zaman görmek istiyorum suratının ifadesini :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

ee işte bizde onlar oluyor diğerleri olmuyor demekki boşa vermiyorz biz 100 küsürlü liraları :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

bu seferde ankaradan geldik diye çarpmaya kalkarlar bizi :)

alnında mı yazıyor ankaradan geldiğin söyleme sen de:)

Geri