petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bugün aldığım kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tolgs tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Tolgs

Tolgs Guest

arkadaşlar merhaba. dün marmara forumda ki petshoptan alıcaktım bi tane erkek ama oradaki satıcının tutumu yüzünden vazgeçtim.
    bugün eminönüne gittim gördüm ki bu işin yeri eminönü. petshopta 3 çeşit kafes vardı eminönünde onlarca.
    mağazadakilerin 80 liraya sattığı kafesi ben 30liraya aldım.

paylaşmıştım bi konuda fakat o kafesi değil almadım çünkü onu asacak yeri yoktu.

şimdi orta boy 3 ayaklı askılığı var.
    2 kapılı büyük sayılabilen bi kafesi var.

kuşum bu :)

oradaki abi baya bi bilgi verdi konuştuk. satmak için değil bilgilendirmek için konuştu ve her yere girmeme rağmen bi tek o adamda ki kuş aklımda kalmıştı.
    erkek istiyodum ama tam emin değilim cinsiyetinden anlayamadım daha doğrusu :)

yalnız geldiğinden beri ortadaki salıncakta duruyo.
    ne ötüyo ne uçuyo nede yemek yiyo.
    sadece ona bakınca oda bana bakıyo kafesını çeviriyo
    bide ıslık çalıyorum cicikuş diyorum gözlerime dikiyo gözlerini:)

2. Hamitcan KARGILI

Güzel bir erkek lakin kusunuz daha ortama yeni yeni alışacağı için bunlar normal yavaş yavaş alışacaktır.Hayırlı olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

Bir konu da söylemek isterim ki buda kusun sağlığı için tahtadan bir tünek kullanırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşuda eminönünde mi aldınız

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynen güzel bir erkek.Etrafı tanıması için ona biraz zaman tanı şuan etrafındaki şeyleri inceliyordur :) Kafese alıştıktan sonra yemek yemeye hareketlenmeye başlar .Maşallah rengide çok hoşuma gitti.

5. Tolgs

Tolgs Guest

bizim evdeki ampuller sarı. o eski olanlardan. renkler tam belli olmamış
    kafası ve kanatları sarı, göğsü yeşil.
    kanatlarının arasında ve kafasında çok çok az siyah çizgiler var.

diğer yorum yazan arkadaşlarada teşekkür ederim. tahta tünek fikrine katılıyorum hatta onuda alacaktım ama taa şimdi mesajı görünce aklıma geldi. unutmuşum.

6. Selahattin GÖKTAŞ

7. Tolgs

Tolgs Guest

teşekkür ederim hocam.

8. Taha Mert Damarlı

güzel ve erkek bir kuş kaça aldınız,??

9. Tolgs

Tolgs Guest

20tl: askılı ayaklık
    30tl :büyüğe yakın bi boyda pirinç kafes, yem, suluk, tül
    30tl: kuş

bu arada
    Kuş eve geldiğinden beri bişey yemeyip içmiyor. Bunun ilk günlerde normal olduğu söyleniyor fakat ne kadar süre yemek yememesi ve su içmemesi normal karşılanır?

Sayfayı Paylaş