petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bugün Almış Olduğum Yeni Arkadaşımın Cinsiyet Teyidi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Efe Çalışkan tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Efe Çalışkan

selamın aleykum arkadaşlar bugün almış olduğum kuşumun cinsiyeti erkek midir? şimdiden çok teşekkürler.. :)

buda kızımızın resmi arkadaşlar aynı kafese kaç gün sonra almalıyım sizce ?

#1 Efe Çalışkan, 18 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Aralık 2013
  2. CAN OKAR

CAN OKAR Guest

valla ustalar daha iyi bilirler ama erkeğe benziyor :))

3. Onur TEKİN

Erkek bir kuş ve kızışmış. Kuşunuz 1 yaşın üstünde. Alıştırmak için aldıysanız yanlış bir seçim olmuş. Buna eş alıp bol bol yavru alırsınız umarım.

Alıştırmak için aldıysanız geri verip en fazla 2 aylık bir kuş almanızı tavsiye ederim.

4. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz erkek.

5. Onur TEKİN

Ayrıca kafesi de yeni aldıysanız onu da değiştirin. Boyasız bir kafes tercih edin. Plastik tünekler de kuşlar için kötü bence. Tahta tünek alın hatta mümkünse daldan kendiniz yapın derim ben.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Efe Çalışkan

arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun bu kadar hızlı yardım ettiğiniz için..yanına bir tane de dişi aldım ama o ayrı kafeste duruyor şimdi bir kaç gün öyle kalsın dediler kafeste yeni aldım üstadlar ben bambudan yapılmış alcaktım ama bit yapar diye tavsiye etmediler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

tünekler tahta seçmiştim ama çok büyük oldu o yüzden bunla idare edeceğim kendim daldan takarım dediğiniz gibi...aynı zamanda kızışmış olduğuna sevindim yumurtlamaları içinde yer aldım aynı kafeste birleştirince onuda takıcam inşAllah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

tünekler tahta seçmiştim ama çok büyük oldu o yüzden bunla idare edeceğim kendim daldan takarım dediğiniz gibi...aynı zamanda kızışmış olduğuna sevindim yumurtlamaları içinde yer aldım aynı kafeste birleştirince onuda takıcam inşAllah :) birde ayrı ayrı kafeste yan yana duruyorlar şu an tavsiyeniz kaç gün bu durumda kalmaları?

8. Mustafa Doğruöz

Beğenileri:
    0
  9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun güzel bir erkek vede sağlıklı duruyor tüyleri kadar yavru alman dileği ile

10. Efe Çalışkan

buda kıızımız arkadşlar :) ikisini aynı kafese kaç gün sonra almalıyım..? Ayrıca iyi dilekleriniz için Allah razı olsun hepinizden

11. CAN OKAR

CAN OKAR Guest

dişi olan biraz küçük gibi sanki ...

12. Efe Çalışkan

evet kardeşim erkeğe göre yaşı küçükmüş biraz ama 1 yaşını geçkin dedi kuşçu ama burdaki üstadlarada bi danışmak istedim :)

13. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek bir kuş hayırlı olsun.

14. Efe Çalışkan

eyvallah üstad saol dişi kuş hakkındada yorumlarınızı merak ediyorum..

15. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah kuşunu erkek ve çok güzel,dişi kuşunuzda kızışmış.ilk önce erkeği koyun kafese yerine alışsın,orayı sahiplensin sonra dişiyi alın

16. Efe Çalışkan

Allah razı olsun.. kaç gün bu şekilde kalsınlar kaç gün sonra aynı kafese alayım?

17. Koray Çağla GÜLTEKİN

Erkekte dişide kızışmış gibi duruyor . 1-2 gün kafesler yanyana dursun sonra salıverirsin :)

Sayfayı Paylaş