Karadeniz Pet

Bugün Almış Olduğum Yeni Arkadaşımın Cinsiyet Teyidi :)

• Konbuyu başlatan Efe Çalışkan
  • Başlangıç tarihi
E

Efe Çalışkan

Guest
selamın aleykum arkadaşlar bugün almış olduğum kuşumun cinsiyeti erkek midir? şimdiden çok teşekkürler.. :)

buda kızımızın resmi arkadaşlar aynı kafese kaç gün sonra almalıyım sizce ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla ustalar daha iyi bilirler ama erkeğe benziyor :))

Erkek bir kuş ve kızışmış. Kuşunuz 1 yaşın üstünde. Alıştırmak için aldıysanız yanlış bir seçim olmuş. Buna eş alıp bol bol yavru alırsınız umarım.

Alıştırmak için aldıysanız geri verip en fazla 2 aylık bir kuş almanızı tavsiye ederim.

Kuşunuz erkek.

Ayrıca kafesi de yeni aldıysanız onu da değiştirin. Boyasız bir kafes tercih edin. Plastik tünekler de kuşlar için kötü bence. Tahta tünek alın hatta mümkünse daldan kendiniz yapın derim ben.

arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun bu kadar hızlı yardım ettiğiniz için..yanına bir tane de dişi aldım ama o ayrı kafeste duruyor şimdi bir kaç gün öyle kalsın dediler kafeste yeni aldım üstadlar ben bambudan yapılmış alcaktım ama bit yapar diye tavsiye etmediler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

tünekler tahta seçmiştim ama çok büyük oldu o yüzden bunla idare edeceğim kendim daldan takarım dediğiniz gibi...aynı zamanda kızışmış olduğuna sevindim yumurtlamaları içinde yer aldım aynı kafeste birleştirince onuda takıcam inşAllah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

tünekler tahta seçmiştim ama çok büyük oldu o yüzden bunla idare edeceğim kendim daldan takarım dediğiniz gibi...aynı zamanda kızışmış olduğuna sevindim yumurtlamaları içinde yer aldım aynı kafeste birleştirince onuda takıcam inşAllah :) birde ayrı ayrı kafeste yan yana duruyorlar şu an tavsiyeniz kaç gün bu durumda kalmaları?

hayırlı olsun güzel bir erkek vede sağlıklı duruyor tüyleri kadar yavru alman dileği ile

buda kıızımız arkadşlar :) ikisini aynı kafese kaç gün sonra almalıyım..? Ayrıca iyi dilekleriniz için Allah razı olsun hepinizden

maşallah kuşunu erkek ve çok güzel,dişi kuşunuzda kızışmış.ilk önce erkeği koyun kafese yerine alışsın,orayı sahiplensin sonra dişiyi alın

Erkekte dişide kızışmış gibi duruyor . 1-2 gün kafesler yanyana dursun sonra salıverirsin :)

Geri