petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bugün bir garip

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

-sabah 7de kalktın kanarya yavrumu besledim sag ayagnda şişlik vardı basamyor ve parmakla kalça tabiri yaptgmz kısım arasndaki damar kızarmştı krem sürdüm yuvaya koydum
    -eşli kuşumun sol gözü sulanmş ve çevresi tüye girer gbi hafif dökülmüş yarı açık tutyor ona müdahale etmedm , oda yumurtlayack ama kaç gündür hayvan sitrese grdi yuvayada grmiyo erkegde yanına yanaştrmyor...
    -eşe attgm damızlık çek erkekte tüye girmis :) yeni farkettm ondanda ümidi kestim .s
    -güzel gbi görünen tek şeykanaryam bugün 2.sini yumurtladı onlarda yarn boş çıkarsa :D hayırlısı

Her şeyde bir hayır vardır...

2. berke ünal

vardır onda da bir hayır

Sayfayı Paylaş