petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bugün İlk Kez Konuştu! :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Fıstık, her zaman ki gibi masanın üstünde bana bakıyordu. Bende önümde laptop, internette geziniyordum. Birden biri Fıstık' ımın ötüşü değişti! Dikkat etince fark ettim ki "Cici kuş!" diyor :D Allaaaaaaaah! Çok mutluyum :D

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    helal size :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

kuşun gagasındaki ne

3. Ali Sami Ünal

Marul, marul yedirirken çektim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Aslında geleli 6 ay oldu. Ben konuşması için en az bir sene geçmesi gerektiğini zannediyordum. Şaşırttı ve mutlu et beni :D

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah bir videoda izletirsin artık keyfimiz yerine gelsin

5. Ali Sami Ünal

peki, yarın videoda koyayım :D

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merakla beklemekteyim:D:D

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ne kadar güzel eğtime devam bir kaç kelime öğrendimi zaten diğerleri kolay olur onun için.

8. Ali Sami Ünal

Konuşmaya başladığından beri garip garip sesler çıkarıyor. Galiba başka kelimelere de hazır :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

vee işte videomuz :D
    [YOUTUBE]A7C3Sem6Sz0[/YOUTUBE]

9. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    haydi hayirli osun artik hic susmaz yaninda söylediginiz kelimelere dikkat edin..ödevleri yapmayan yiyenime kiziyordum ders calismiyorsun diye adam ol oglum adam ol dedim kizginlikla kus da ayni odadaydi..10 dk.sonra benim pasam adam ol oglum adam ol diyodu..ileride mahcup olmamak icin yasninda küfürlü falan konusmayin..gerci siz bilirsiniz ama..tekrar hayirli olsun..

Sayfayı Paylaş