Karadeniz Pet

Bugün İlk Kez Konuştu! :D

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Fıstık, her zaman ki gibi masanın üstünde bana bakıyordu. Bende önümde laptop, internette geziniyordum. Birden biri Fıstık' ımın ötüşü değişti! Dikkat etince fark ettim ki "Cici kuş!" diyor :D Allaaaaaaaah! Çok mutluyum :D
7JQVLFk.jpg

helal size :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

kuşun gagasındaki ne

helal size :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

kuşun gagasındaki ne

Marul, marul yedirirken çektim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Aslında geleli 6 ay oldu. Ben konuşması için en az bir sene geçmesi gerektiğini zannediyordum. Şaşırttı ve mutlu et beni :D

ne kadar güzel eğtime devam bir kaç kelime öğrendimi zaten diğerleri kolay olur onun için.

ne kadar güzel eğtime devam bir kaç kelime öğrendimi zaten diğerleri kolay olur onun için.

Konuşmaya başladığından beri garip garip sesler çıkarıyor. Galiba başka kelimelere de hazır :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

vee işte videomuz :D
[YOUTUBE]A7C3Sem6Sz0[/YOUTUBE]

haydi hayirli osun artik hic susmaz yaninda söylediginiz kelimelere dikkat edin..ödevleri yapmayan yiyenime kiziyordum ders calismiyorsun diye adam ol oglum adam ol dedim kizginlikla kus da ayni odadaydi..10 dk.sonra benim pasam adam ol oglum adam ol diyodu..ileride mahcup olmamak icin yasninda küfürlü falan konusmayin..gerci siz bilirsiniz ama..tekrar hayirli olsun..

Geri