Karadeniz Pet

Bugün kuşlarınızla ilgili neler yaptınız?

alpdna

Yönetici
Yönetici
Merhaba değerli üyeler,
Bugün kuşlarınızla ilgili neler yaptınız?

Kuşumun bebekleri olduğu için 2 haftalık temizliği yaptım. Havalar soğudu için de 2 tane strafor köpük bulup birini yere diğerini ise yuvalık tarafındaki duvara koydum. Yeni mama ekledim.

Eşlerimin Vitaminli sularını yeniledim.Yemliklerini doldurdum.Dal darı aldım ilk kez,kafesin taban teline koydum.Gold wings yumurtalı mama aldım ve ilk kez koydum. İki erkek yavrumunda sılarını öanalarını temizleyip ballı kraker taktım. Ve yeni arkadaş aldım onlara bebek kızım şimdi ayrı bir kafeste.Yeşil macun gibi dışkılamıştı eve getirirken;o yüzden Avidiare damlattım suluğuna 10damla.

diğer üyelerimiz neler yaptı?

Bugun aksama kadar daha dogrusu 5 gundur kusum icin endise ettim gece 4 lere kadar uyumadim yumurta sikismasi suphesi yuzunden sonunda bugun aksam yumurtladi onun haricinde sularina diazayme 256 koydum yemlerini tazeledim yumurta mamasi yapdim tuneklerini temizledim yarinda insallah kafesleri temizlemeyi dusunuorum :)

Muhabbet kuşumun 8 yumurtası vardı boştu attım. Yuvalığı çıkarttım zayıfladıgı icin besin takviyesi yapıcam

Diğer üyelerimiz neler yaptı?

Yumurta maması hazırladım. Sularına vitamin koydum. 2 saat dışarıda saldım uçtular. Kafese geri koydum. Şu an uyuyorlar :)

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün sabah erkenden mamalar yapıldı suluklara vitamin ekledik yemliklerde tazelendi böyle yani yumurta bekliyoz bu arda herkese iyi formlar.

güncel

Sabah ben evden çıkarken hava karanlıktı uyuyorlardı, bulundukları odada birtakım işlerim vardı. uyanmasınlar diye ışığı açmadım karanlıkta işlerimi hallettim. okadar kurlaşmalarına oynaşmalarına rağmen henüz çiftleştiklerine şahit olmadığım için bugunde mercimeği fırına vermeyin emi diye serzenişte bulundum :D