Karadeniz Pet

Bugün Kuşu Getirdim

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, dün Harun DURMUŞ ağabeyden aldığım kuşu bugün getirdim. Korku var kuşta, ama ev ortamına bir ayak uydursun tamamdır yani :) Üretimhanesine baktım, çok şirin, temiz ve harika kuşlar mevcut.. Alsam mı ki diye düşünen arkadaşlar bence düşünmeden alabilirler.. Bu arada Allah korusun bu kuşuma da birşey olursa, ne üretim yapacağım ileride, ne de kuş besleyeceğim artık. İnanın evimdeki kuşun rahatını Muhammet ÇELİK gördü, kafesim olsun, içindeki malzemelerim olsun, kullandığım ürünler olsun, mamaları zaten Serkan ağabeyden almıştım.. Herşey 10 numara ama kuş pert oluyor. İnşAllah bir şey olmazda sağlıklıca beslerim..

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle büyüt besle inşAllah. Harun abiyede buradan birkez daha sizlerin huzurunda teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Tevfik kardeşim inşAllah bu sefer herşey tam istediğin gibi olur. Allah kuşunada sanada ailenede sevdiklerinede uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin inşAllah.

Levent ağabeyim, Harun ağabey anlattı kendisi bir kaç gün şehir dışına çıktığından dolayı ilgilenememiş o nedenle böyle duruyormuş. Genel olarak çıplak gözle baktığımda bayağı hoşuma gitti üretimhane maşAllah çokta harika kuşlar var insanın içi gidiyor :) Allah nazarlardan saklasın.

Güle güle büyüt besle Tevfik kardeşim.

hayırlı olsun en önemlisi inşallah hep sağlıklı olsun uzun yaşasın

Hemşerim hayırlı olsun. Sorunsuz beslersin umarım.

hayırlı olsun tevfik bey...insALLAH sizin icin hayırlısı olur...

Tevfik abi hayırlı olsun :) Harun abinin kuşlarının maşallahı var cidden..

Her birinizden Allah razı olsun, evet Numan dün senden de açıldı konu :)