Karadeniz Pet

Bugun yuvalık taktım sorum var cevap verirseniz...

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
Valla bakınız biz Selen Hanımla en çok bekleyenlerdeniz. Bu işler sabırla oluyor ne yazık ki. Şimdi dişi yuvayı tanıma sürecine girecektir bu 1-2 ay bile alabilir. Siz mama, vitamin vermeyi ihmal etmeyin.

evit evet evet yuvalıkta oturuyor benimki erkeğede saldırmalar başladı :D acıkınca direk erkeğin ağzına :D yemek ver bana yemek :D

Hadi hayırlısı Selen hanım darısı başıma ve başımıza benim kuşda iyileşmiş görünüyor dün yuvadan tak tak ses geliyodu hadi hayırlısı Erkek kuş kafes tellerinde kuş tünekte öpüşüyorlar şuan ama çiftleşme yok :( :( yani görmedim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hadi hayırlısı Delen hanım darısı başıma ve başımıza benim kuşda iyileşmiş görünüyor dün yuvadan tak tak ses geliyodu hadi hayırlısı Erkek kuş kafes tellerinde kuş tünekte öpüşüyorlar şuan ama çiftleşme yok :( :( yani görmedim :(

bizimkilerden de çiftleşme yok ama yuvalığın içinde sesler geliyor..artık hayırlısı erkek yuvalığın içine kafasını götürüyor öpüşmeler ve kusmalar :)

aynen bizdede yuvalığa giriyorlar ikisi hatta şuan ikiside yuvalıkta içide karanlık bişey gözükmüyo :) İnş çiftleşirler :)

Röntgenci muamelesi görüyoz bu kuşlar yüzünden. Allah sonumuzu hayıretsin.

Hadi hayırlısı Selen hanım darısı başıma ve başımıza benim kuşda iyileşmiş görünüyor dün yuvadan tak tak ses geliyodu hadi hayırlısı Erkek kuş kafes tellerinde kuş tünekte öpüşüyorlar şuan ama çiftleşme yok :( :( yani görmedim :(

Ablacığım yuvaya girip kemirmesi çok güzel. Sabırla bekle, mutlaka olacaktır.

Geri