Karadeniz Pet

Bugüne özel çok güzel takım 80 tl ıstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
01 - Irkı: Erkek Hollanda ve Disi Cek

02 - Cinsiyeti: Erkek - Disi

03 - Yaşı: Erkek - Disi 1 yasinda

04 - Sağlık Durumu: Cok Saglikli ve Hareketliler

05 - Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: 150 TL > 70 TL

07 - Geçerlilik Tarihi: Bugüne Özel

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İSTANBUL / Beylikduzu-Esenyurt

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Elden Teslim

10 - İrtibat Telefonu: Once Siteden Ozel Mesaj Yoluyla

11 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 09.00 - 21.00

12 - Açıklamalar: Bugüne özel fiyattir. Daha ucuzuna bu kalitede takim veren varsa ben alacagim. Show takimlarim geldigi icin bugun satilmasi gerekiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

[/COLOR]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

Son düzenleme:
Maşallah.Bedavadan biraz pahalı.
İhtiyacı olanın kaçırmaması gereken fırsat.
Alana satana hayırlı olsun.

Maşallah çok güzel kuşlar.Fiyat çok iyi.
Tesekkurler. Bugun satilmazsa pet shop bu paraya zaten aliyor. Mecburen goturup verecegim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

Maşallah.Bedavadan biraz pahalı.
İhtiyacı olanın kaçırmaması gereken fırsat.
Alana satana hayırlı olsun.
Sagol Uğur Abi. Aynen oyle. Insallah pet shop a gitmezler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:23 --

Gunceldir.

Masallah cok guzel kuslar,insallah iyi bakacak biri alir petshopa gitmeden. Show takimin gelince resimlerini paylasirsan sevinirim.

Masallah cok guzel kuslar,insallah iyi bakacak biri alir petshopa gitmeden. Show takimin gelince resimlerini paylasirsan sevinirim.
Abi resimleri sana özel paylaşırım mesajla. Bu ara nazar mı değiyor anlamadım. 2 tane show öldü damızlık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:30 --

Gunceldir.

Gokhan cok uzuldum, basin sagolsun. Allah bir daha kus kaybi yasatmasin. Insallah yenilerden bol bol yavru alirsin.

Gokhan cok uzuldum, basin sagolsun. Allah bir daha kus kaybi yasatmasin. Insallah yenilerden bol bol yavru alirsin.
Amin abi insallah. Musait oldugumda yollayacagim resimleri.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Gunceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

++++++++++

Hayırlı satışlar kardeşim,showlar için üzülüdüm:(

Geçmiş olsun Gökhan kardeşim.Üzüldüm showlara. İnşallah daha iyilerine sahip olursun.
Amin abi insallah. Kaderin onune gecemiyorsun. Sukur ki Allah bir yerden alip bir yerden veriyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Hayırlı satışlar kardeşim,showlar için üzülüdüm:(
Sagol kardesim. Allah razi olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:23 --

Fiyatı artık bedavadan biraz pahalı yaptım. 70 liraya bu kuşların inanın 1 tanesini alamazsınız. Yeni yumurtalar geldiği için mecburen satmak zorundayım. Bunlar da yakın dönemde yumurtlayacaklar. Dişinin kanatlar düşmeye başladı çünkü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:17 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

Fiyatı artık bedavadan biraz pahalı yaptım. 70 liraya bu kuşların inanın 1 tanesini alamazsınız. Yeni yumurtalar geldiği için mecburen satmak zorundayım. Bunlar da yakın dönemde yumurtlayacaklar. Dişinin kanatlar düşmeye başladı çünkü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:17 --

++++++++++

Son düzenleme:
showlara yazık olmuş ama hayırlı satışlar :)

Geçmiş olsun. Bu yaz herkes için sıkıntılı geçti galiba. Bir abimin 2 jumbo erkeği; benim de 1 gloster 1 bengal ve 1 gouldian finchim öldü. Herhalde hava sıcakları olumsuz etkiliyor.

Geçmiş olsun. Bu yaz herkes için sıkıntılı geçti galiba. Bir abimin 2 jumbo erkeği; benim de 1 gloster 1 bengal ve 1 gouldian finchim öldü. Herhalde hava sıcakları olumsuz etkiliyor.
Tabii havaların da etkisi var. Kayıplar olacak arada ama insan üzülüyor tabii ki. Can sonuçta. Severek, gözün gibi baktığın canlının akşam bırakıp sabah kalktığında ölmesi insanı üzüyor. Sana da çok geçmiş olsun. Sen de epey zayiat vermişsin.

Tabii havaların da etkisi var. Kayıplar olacak arada ama insan üzülüyor tabii ki. Can sonuçta. Severek, gözün gibi baktığın canlının akşam bırakıp sabah kalktığında ölmesi insanı üzüyor. Sana da çok geçmiş olsun. Sen de epey zayiat vermişsin.

Teşekkür ederim. Evet haklısın insan üzülüyor. Beslediğimiz hayvanların kaybını yaşamak üzücü. Bırak ölmeyi canı yansa insan üzülüyor. Sonuçta canlı. Ben balık da besliyorum. Onlarda da ölüm olduğunda moralim bozuluyor.

Teşekkür ederim. Evet haklısın insan üzülüyor. Beslediğimiz hayvanların kaybını yaşamak üzücü. Bırak ölmeyi canı yansa insan üzülüyor. Sonuçta canlı. Ben balık da besliyorum. Onlarda da ölüm olduğunda moralim bozuluyor.
Evet gercekten oyle. Insan cok uzuluyor. Hayirlisi olsun. Insallah bir daha yasamayiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Günceldir.

[/COLOR]60 TL bu akşama kadar ki fiyat. Akşam pet-shop'a verileceklerdir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri