Karadeniz Pet

Bugüne özel takım 70 tl ıstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
01 - Irkı: Erkek ve Dişi Çek

02 - Cinsiyeti: Erkek - Dişi

03 - Yaşı: Erkek - Dişi 7 Aylik

04 - Sağlık Durumu: Cok Sağlıklı ve Hareketliler

05 - Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: 100 > 60 TL

07 - Geçerlilik Tarihi: Bugüne Özel

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İSTANBUL / Beylikdüzü-Esenyurt

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Elden Teslim Ya da Yenibosna Civari

10 - İrtibat Telefonu: Önce Siteden Özel Mesaj Yoluyla

11 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 09.00 - 21.00

12 - Açıklamalar: Kuslar cok temiz ve sagliklidirlar. Kendim icin ayirmistim ama yerim kalmadigi icin uzulerek satisa cikariyorum. Kendi yavrularim. Cok iyi anlasiyorlar. Yem kusma,kasima var. Erkek ayak atmaya basladi. Ikisi de Sari surat. Disi opal ayrica. Ederlerinin altinda yazdim. Alana hayirli olsun. Bugune ozel fiyattir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

/COLOR]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

Son düzenleme:
Maşallah.Kaçırılmayacak fırsat.
Hayırlı alışverişler.

Maşallah çok güzeller hem de uygun fiyat.Hayırlı satışlar.
Tesekkur ederim. Insallah degerini bilecek birisi alir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:24 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

Bu fiyata bence cok cok iyi
Tesekkurler. Hayirlisi insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

Maşallah.Kaçırılmayacak fırsat.
Hayırlı alışverişler.
Tesekkurler Ugur Abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:22 --

++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:16 -->-> Daha önceki mesaj 08:38 --

..........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:16 --

Günceldir.

Son düzenleme:
hayırlı satışlar :)
Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Kuslar yakinda yumurtlayacaklardir. Kusma, ayak atma var. Kanlari saglam. Baba ing kirigi, anne cek. Son 60 TL. Yoksa pet shop a verecegim diger yeme dusecek kuslarla.

Son düzenleme:
Maşallah Gökhan'ım çok güzeller alana da satana da hayırlı olsun.

Maşallah Gökhan'ım çok güzeller alana da satana da hayırlı olsun.
Valla Cihan'ım öyle de bugün pet-shop'a gidecekler. Burada bu fiyatlara kuş veren de kabahat. Gitsin millet pet-shop'tan alsın. Bundan sonra da pet-shop'tan kuş aldım, hasta vs. gibi şeylere cevapta vermeyeceğim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Bugün son gün 60 TL. Eğer bugün alınmazlarsa pet-shop'a verilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri