Karadeniz Pet

Bulutumuz yeni geldi :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır beklediğim kuşlarımdan erkek olanı bugün aldım dişi ise henüz annesi besliyor onuda gördüm , kütahyada bu kadar güzel kuşlar üreten sabri amcama teşekkürlerimi sunarım

kardeşim hayırlı olsun sen bu işi baya büyüttün, şimdi iyi güzel de okul bitince annen ne der bu işe bilemem :)

kardeşim hayırlı olsun sen bu işi baya büyüttün, şimdi iyi güzel de okul bitince annen ne der bu işe bilemem :)

evde boş bir oda var kiler gibi kullanılıyor oraya koymayı düşünüyorum olmadı depo var orada bakarım diye düşünüyorum maç paralarını kuşlara yatırdık filiz hanım :)

maşallah çok tatlı bembeyaz bir kuş

Masallah pamuk gibi cok tatli

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel kuş Cem güle güle büyüt maşAllah kuş çok hoşuma gitti :)

;))

Maşaalah çok güzel yaaa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Bana hediye edermisin kardeşim nazar değmesin yavruya maşaallah ;))))

MaşAllahı var :)

maşallah hayırlı olsun

Sabri amcaya teşekkürler kuşun maşallahı var gerçekten pamuk gibi =) isim buldun mu ( kartopu ) güzel olurdu;) .sağlıklı hobiler dilerim kardeşim

evde boş bir oda var kiler gibi kullanılıyor oraya koymayı düşünüyorum olmadı depo var orada bakarım diye düşünüyorum maç paralarını kuşlara yatırdık filiz hanım :)

buda bir hobi maçtan daha zevkli bence , bi maç 90 dakika sürüyor ama kuşlar devamlı ilgi istiyor