Karadeniz Pet

Bulut'un ırkı ve yaşı nedir acaba

• Konbuyu başlatan Ersin BÖLEK
  • Başlangıç tarihi
E

Ersin BÖLEK

Guest
Bulut'u yavru diye aldım ama bugün bir petshopta kafamı karıştırdılar resmini görünce bir de siz tecrübeli arkadaşlara sorayım dedim... Irkı ve yaşı hakkındaki fikirlerinizi alabilirsem sevinirim.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bu ilk aldığım gün :)

Bu kafes içindekilerde bi kaç gün önce banyo yaptıktan sonraki halleri:)

Maşallah çok güzelmiş. Çok tecrübeli değilim ama en az 4-5 aylık var. En fazla da 10 aylık derim. Ustalar cevap verir bakalım tutturabilmişmiyim

maşallah çok güzel çift faktör erkek bir kuş 6-7 aylık civarı

Yasina girmemis ama yavru degil kusunuz minimum 6 7 aylik cok guzel bir erkek ama yavru olmadigina emin olabilirsin hatta kizismis ciftleseck durumda

okan abinin dediği gibi çift faktör erkek

En az 6 aylık kızışmış güzel bir erkek maşallah.

Bana versene

Güzel yorumlarınız ve verdiğiniz bilgileriniz için çok teşekkürler :)
Demek ki düşündüğüm kadar küçük değilmiş yakışıklımız:) Kızıştıysa ona bi eş almak gerekir o zaman...
Peki ben eş alacağım zaman onun ırkı fark eder mi yani herhangi bir ırktan olması gerekir mi yoksa ne gelirse affetmez mi :)

Güzel yorumlarınız ve verdiğiniz bilgileriniz için çok teşekkürler :)
Demek ki düşündüğüm kadar küçük değilmiş yakışıklımız:) Kızıştıysa ona bi eş almak gerekir o zaman...
Peki ben eş alacağım zaman onun ırkı fark eder mi yani herhangi bir ırktan olması gerekir mi yoksa ne gelirse affetmez mi :)

bu kuşun yanına ya aynı cinsten yada albino alırsan,albino ve çift faktör değerli yavruların olur

Geri