petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bunada bi baksanız artık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Zekihan42 tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Zekihan42

Zekihan42 New Member

Beğenileri:
    0
    SELAMUN ALEYKÜM ABİLERİM benim 1 senedir benimle beraber olan çiftim var yanlız bunlar bir türlü yumurtlamadı abi,eş tuttular fakat çok bekledim bi sonuç yok USTALARIM

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Zekihan42

Zekihan42 New Member

Beğenileri:
    0
    Levent Acar abi atıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

4. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Levent abi hepimizden iyi bilir ama tahta tünek koysan yemlerine nijer takviyesi yapsan haftada 2 kez yumurta maması yapsan bide vitamin takviyesini eksik etmesen güzel olur birde kafesin yeri insan boyuyla aynı yerde direk güneş almayan hava akımından uzak bir yerde olması lazım birde kalamar kemiği ve gaga taşı koysan güzel olur kafesin temizliğide bu konuda çok önemlidir sular hergün değişmeli kuşların durumuna göre yemlikler günde veya 2 günde bir üflenmelidir temiz ortam önemli tabii

#4 Savaş CAN, 28 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 28 Ağustos 2015
  5. Zekihan42

Zekihan42 New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

YUVALIĞIN ORTASINI KENDİM BOŞALLTTIM

6. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    onlar inşallah inşaat kumu değildir sen petshoptan talaş al 2 tutam koy ama önce yuvalığı bir güzel temizle yoksa kuşlar yumurtlamaz sürekli kuşların başınıda bekleme sessiz bir ortam olsun bide sen düzenleme dişi kuş kendisi dizzayn eder

#6 Savaş CAN, 28 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 28 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş