Karadeniz Pet

Bunlar da Çiko İle Şüko

Abdullah Dener

Emektar Üye
Kuşlar erkek çıktı konu silinebilir :(

Son düzenleme:
hayırlı olsun . şükonun cinsiyeti pek belli olmuyor ama bol yavru alırsın umarım

İnşallah bol yavru alırsın, en güzel dua bence :)

hayırlı olsun . şükonun cinsiyeti pek belli olmuyor ama bol yavru alırsın umarım

Tşk ederim Ercan Bey bi resim daha atıyorum şimdi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

maşallah çok tatlılar

Tşk ederim :)

İnşallah bol yavru alırsın, en güzel dua bence :)

çok duacıyım renk renk yavruları olur İnşallah :

maşallah resimler uzak olmuş

Sağolun :)

Son düzenleme:
tahmin ettiğim gibi beyaz erkek daha yavru. bu tabi benim yorumum ama fotolardan görülen erkek yavru olduğu

fotoğrafları büyütüp baktım ve evet ben eminim yavru bir erkek. cere pembe ve delik etrafı beyaz değil.

ama yeşil olan sabahtan beri kur yapıyor erkek olsa yapmazdı diye düşünüyorum birkaç kere ayak atmaya falan kalktı hatta :confused:

banada yavru erkek gibi geldi beyaz kuş. ceresi sanki mor a donuk.

ama yeşil olan sabahtan beri kur yapıyor erkek olsa yapmazdı diye düşünüyorum birkaç kere ayak atmaya falan kalktı hatta :confused:

bunlar olağan şeyler yani erkek erkeğe de yapıyorlar bir oyun gibi. ben fikrimi ilettim. karar sizin. burada fotolara göre yorum yapıyorsak ve bu fotolarda ki kuşa dişi diyorlarsa daha fazla yorum yapmama gerek yok.

fotolara göre erkek

dostum yada daha net bir foto atabilirsin biraz bulanık ve elin titremiş sanırım çekerken işik ve flasta yanılta bilir bizi .

hocam bi resim daha çektim ben bu kuşu arkadaşımdan aldım bizde emin olamadık almadan kuşçuya da göstermiştik şaşkınım şu an :(

arkadaşım kuş erkek.

Geri