Karadeniz Pet

Bunlar da Yeni Show'cuklarım :)

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Maşallahlarınızı eksik etmeyin dostlar. Dün akşam beklediğim çiftim de geldi. Diğerleri de inşallah yakında yumurtlayacak. Bunlar da çabuk alıştı. Daha ilk geceden hazırlığa başladılar.

maşşallah hayırlı uretımler

Hay maşallah tuğu kadar omru olsun

Sizden bi ricam var alt kafesteki kuşların rengide çok güzel bi daha net fotoları varmı

rabbim gönlüne göre versin kardeşim,
maşallah...

maşallah hayırlı üretimler.

Maşallah erkek etli butlu duruyor , özel yavrular alman dileğiyle. :)

maşallah jumbolara. nerden kaça aldınız acaba? özelden de yazabilirsiniz..

Maşallah erkek etli butlu duruyor , özel yavrular alman dileğiyle. :)
Amin çok sağol. Kaslı erkek :) İnan bu takımı o yüzden bekledim. Yoksa bir sürü takım vardı alabileceğim. Bakıcı kan ve kalite çok önemli. Aldığım kişi de gerçekten samimi olduğum kardeşim. Kendisine aldığı takımı ben kaptım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

maşallah jumbolara. nerden kaça aldınız acaba? özelden de yazabilirsiniz..
Kardeşim gibi gördüğüm aile dostum bir üreticiden aldım. Çok bekledik bu takımı. Hem bakıcı kan olması için hem de vasıf için. Fiyat özelden yazarım. Sonra polemik oluyor malum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Masallah, hayirli uretimler...
Teşekkür ederim [MENTION=656]Nejdet ODABAS[/MENTION]

Yeni box yeni yavrular inşl.

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Yeni box yeni yavrular inşl.
Amin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:06 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

hayırlı üretimler
Teşekkürler [MENTION=15046]Emre BİLEN[/MENTION]

Maşallah hayırlı üretimler

Geri