Karadeniz Pet

Bunlar da Yeni Show'cuklarım :)

Maşallah çok güzeller bereketli üretimler

güzel kuşlar maşallah

maşallah sağlıklı güEl kuşlar ve kafeste Hayalimdeki gibi.

Maşallah.Yeni kafes, yeni kuşlar hepsi hakkını veriyorlar.
Sen onlara böyle yuva/ev yaparsan onlarda ilk günden seni mahcup etmezler.
Bereketli üretimler.Hayırlı olsun.

Maşallah çok güzeller bereketli üretimler
Çok teşekkür ederim Yusuf Kürşat

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

güzel kuşlar maşallah
Teşekkürler Kayahan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

maşallah sağlıklı güEl kuşlar ve kafeste Hayalimdeki gibi.
Burak Abi çok teşekkürler. Allah sana daha iyilerini versin. Senin ufaklık nasıl?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Maşallah.Yeni kafes, yeni kuşlar hepsi hakkını veriyorlar.
Sen onlara böyle yuva/ev yaparsan onlarda ilk günden seni mahcup etmezler.
Bereketli üretimler.Hayırlı olsun.
Uğur Abi çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Allah her isteyene nasip etsin. Elimden geldiğince özen gösteriyorum. Dediğin gibi daha ilk günden mahcup etmediler beni. Herkesin gönlüne göre olsun inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:51 --

Maşallahlarını esirgemeyen herkese teşekkürler.

maşallah hayırlı olsun

Maşallah kuşlarınıza,PVC box gayet muntazam olmuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

Burak Abi çok teşekkürler. Allah sana daha iyilerini versin. Senin ufaklık nasıl?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

vallahi abi toparladık.
Ele geliyor,sesime ses veriyor ve kafeste fazla durası yok.
tam istediğim kıvamda :)

Maşallah kuşlarınıza,PVC box gayet muntazam olmuş
Tesekkur ederim Cihan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

vallahi abi toparladık.
Ele geliyor,sesime ses veriyor ve kafeste fazla durası yok.
tam istediğim kıvamda :)

Sevindim abi. Arada bir resimlerini yolla da gorelim gelisimini.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:18 -->-> Daha önceki mesaj 14:17 --

Maşallah hayırlı üretimler
Amin insallah. Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:19 -->-> Daha önceki mesaj 14:18 --

Maşallah Hayır üretimler
Cok tesekkur ederim Enes. Eksik olma. Sana da hayirli uretimler.

Maşallah sağlam kuşlar hayırlı olsun.

Tesekkur ederim Cihan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

atarim abi
6-7 aya belk: es atmayi dusunuyorum

sen vitamin olarak ne kullaniyorsun?

Tesekkur ederim Cihan.

atarim abi
6-7 aya belk: es atmayi dusunuyorum

sen vitamin olarak ne kullaniyorsun?

Burak Abi ben Versele Laga Omni-Vit ve Quiko Combex V kullanıyorum.

Vallahi hocam benimkisi bitecek gibi bu markayı deneyebilirim
Tamamdır Burak Abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

İyi dileklerini eksik etmeyen tüm arkadaşlara teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:55 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

Dişi yavaş yavaş tüyden çıkmak üzere. Hareketlenme başladı. Bakalım ne zaman haber vereceğim sizlere. Bende sabırsızlıkla bekliyorum.

Geri