Karadeniz Pet

Bunlara ne kadar kargo öderim ?

• Konbuyu başlatan meta01903
  • Başlangıç tarihi
M

meta01903

Guest
Bu ürünleri sipariş verirsem kargo ücreti nekadar öderim ?

20 35 arası olur gibime geliyor en fazla 40 olur herhalde

Kargo ücreti değişir hocam. Aldığın firmaya göre..Tek bir yerden alıyorsan tek kolide hepsi gelir,aldıkların hepsi farklı kişilerse tek tek ayrı ayrı ücret ödersin. Nerden aldığını bilmediğim için birşey söyleyemiyorum

Kargoyu gönderen arkadasın kargoyla anlasması yoksa hiç almayın derim yada kargo dahil alma imkanınız varsa o şekil alın .

kardon kafes den alıyorsan 16 lira tutuyor :) Benim başıma geldi :)

benim de aynı senin gibi idi , tünek dir mamalıktır temizleme cubuğu filanda vardı. 16 lira tutu kargo :) Birde bu nedir diye sorunca laf da yedik :) Bence istanbuldan çifthanelere bak yaklaşık olarak aynı fiyata geliyor ve kargo bedava :)

evet kordon kafesten almayı düşünüyom siz neler aldınız acaba ? benzer mi

izmir yiğit kafesten orta boy koli izmir-tokat 15 tl geliyor .ücret göndericinin kargo firması ile yaptıgı anlaşmaya bağlıdır değişkenlik gösterebilir sizin siparişlerde ortalama 15 tl tutar

bulunmayan bişeyde değilki yakın bir petshopdan alın bence aşya yukarı kargo fiyatı ile aynı fiyata gelir zaten

sen nerede oturuyorsun.. şehir dışı ise baya tutar şehir içi ise 45 tl civarı.

ben siirtte ikamet ediyom burda 1 petshopcu var sordum ona zaten çoğu yok elinde nasıl petshopcuysa artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

ücretsiz kargo bir yer arayacaz ozaman oda bulursak

15-20 arası tutar tahminimce

ben de kordon kafesten kafes alacaktım ister 1 tane ister 12 tane al kargo aynı 18 lira demişti 2 ay önce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

telefon et kendin sor bence

hangi sitelerden alıyorsunuz kapıda ödeme varmı ?

kapıda ödemesi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:20 --

siteden mesaj geldi şöyle demişler eğer ipad yada havale ile ödeme yaparsam kargo 7 tl ama kapıda ödeme istersem kargo 20 tl olacakmış

bence her 2'side uygun karar sana kalmış. kargo bence daha garanti ;)

kapıda ödemesi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:20 --

siteden mesaj geldi şöyle demişler eğer ipad yada havale ile ödeme yaparsam kargo 7 tl ama kapıda ödeme istersem kargo 20 tl olacakmış

Sitenin adresi nedir ?

Geri