Karadeniz Pet

Bunlarda benim canavarlar. ;)

A.Bozoğlu

Yeni Üye
Bu ufaklıklarda benim yaramazlar, 2 dişi 2 erkek.

cıvıl cıvıllar maşallah

Teşekkürler soldaki yeşil olan (dişi) ve yanındaki sarı erkek çift oldular, öpüşmeler, kaşımalar kusmalar var, diğer ikisi beyaz olan dişi ve yeşil olan erkek (ingiliz kırığı imiş onuda burdan öğrendim) henüz yeniler.

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşaallah bol ve sağlıklı yavrularınızda olur inşaallah

Maşallah tez zamanda sağlıklı yavrular alırsınız inşallah

Ben olsam o yeşilleri karıştırırdım :D Maşallah.

Gözüm Yeşillilerde :D

Ben olsam o yeşilleri karıştırırdım :D Maşallah.
Dişi olanı getirdiğimde sarı hemen kur yapmaya başladı yeşilde karşılık verince ayrılmaz ikili oldular, sarı olan kuş çok geveze.

Gözüm Yeşillilerde :D
Erkek olanı diğerlerine göre iri biraz, zaten ilk gördüğümdede bu hoşuma gitmişti gösterişli idi, beyaz dişi ise yuvalıkla ilgileniyordu bu sebeple dişi olarak onu tercih ettim. ingiliz uşağı kendini ağırdan satıyor biraz bakalım ilerleyen dönemde ne olacak.

Şuan kuşları ayrı kafeslerde tutuyorum, büyük bir kafes alsam ve bir araya toplasam sıkıntı olurmu?

Dişi olanı getirdiğimde sarı hemen kur yapmaya başladı yeşilde karşılık verince ayrılmaz ikili oldular, sarı olan kuş çok geveze.

Erkek olanı diğerlerine göre iri biraz, zaten ilk gördüğümdede bu hoşuma gitmişti gösterişli idi, beyaz dişi ise yuvalıkla ilgileniyordu bu sebeple dişi olarak onu tercih ettim. ingiliz uşağı kendini ağırdan satıyor biraz bakalım ilerleyen dönemde ne olacak.

Şuan kuşları ayrı kafeslerde tutuyorum, büyük bir kafes alsam ve bir araya toplasam sıkıntı olurmu?

Bence Ayrı Kalsınlar Çift Çift Kavga Ederler

Bir süre sonra malesef 1 çift kalacak, 2 kafes ve 4 kuş birde ürediklerini düşünürsek hobi için biraz fazla. bakalım artık kısmet

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

Şimdilik herşey iyiye gidiyor, iki dişide yuvalıklarla ilgileniyor.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Geri