Karadeniz Pet

bunlarda benim canlarımm :)

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
I

ismail baktır

Guest
zT273.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:03 -->-> Daha önceki mesaj 02:01 --

3JuO8.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 02:03 --

YwV5E.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:05 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

YwV5E.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:05 -->-> Daha önceki mesaj 02:05 --

YwV5E.jpg
[/IMG]

YwV5E.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:08 -->-> Daha önceki mesaj 02:06 --

oSfBh.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

Y7U4C.jpg
[/IMG]

OU6js.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:12 -->-> Daha önceki mesaj 02:11 --

çok çok teşekkür ederim arkadaşlar allah olmayanlarada nasip etsin inşallah çok güzel bi duygu bunlarla yatıp bunlarla kalkıyoruzz :)

Diğer konuda sordum ama görmedin :) Kayseri' de kuşçun kim? Ben 5 sene kaldım Kayseri' de.

maşallah çok güzel kuşlar ama beyaz olan ayrı güzel)

maşallah çok güzel kuşlar ama beyaz olan ayrı güzel)[/Qteşekkür ederimm o kuş hakiki çekoslavak sadece o beyaz kuş için aldım o çifti erkek olduğuda etkili oldu kararımda şimdi yavrulardan biri beyaz yine inşallah onun gibi bi erkek olur

maşallahı var inşallah daha yeni yeni yavrular alırsın renk renk))

inşallah kardeşimm darısı başına hepimizin başına :)

çok güzeller.. Allah kuşlarınıza sağlık sıhhat uzun ömürler versin

çok teşekkürler okan bey hepimizin kuşlarına inşallah. DARISI SİZİNDE RENK RENK YAVRU ALMANIZA İNŞALLAH :)

sağolasın.bekliyoruz,bir takım kuşum daha 5 6 aylık diğer takımda erkek daha yeni yaşına girecek dişi 7 aylık

Seninkiler bayağı olmuş abi allah bozmasın sağlıklı hobilerr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:12 -->-> Daha önceki mesaj 03:12 --

teşekkür ederim can bey darısı başınıza inşallah :)