Karadeniz Pet

Bunlarda Benim Çeklerim....

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bunlarda benim Çek'lerim... Dişinin 2.kuluçkası maşallahlarınızı esirgemezseniz sevinirim.... Dişiyi pek çekemedim idare edin...

u6nfl.jpg

u6ng5.jpg

Dişi :
u6ngp.jpg

Ve yumurtalar yaklaşık 1 haftaları kaldı.

u6nh1.jpg

2013211181633_yw_hr_13.jpg

maşallah :)

maşaallah...hayırlı üretimler...

Teşekkürler arkdaşlar yumurtaları kontrol ettiğimde hepsinde yavru oldugunu görüyorum fakat 8 yavruya nasıl bakıcak bu kuş hala anlamadım :S

Teşekkürler Arkdaşlar ....

maşallah yumurtaların yuvalığın temizliğine bak benim kuşları sana gönderiyimde biraz temizlik öğrensnler

Herkese yorumları icin tesekkur ederim gercekten cok guzel bir duygu umarim herkes bu zevki tadar fakat hala ben bu disinin bukadar yavruyu nasil buyutucegini merak ediyorum :)

Maşallah allah nazardan saklasın.

öncelikle kuşların maşallahı var özellikle erkeğin. mamasını vs. eksik etmeyin bakabilir 8 yavruya..

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler mamaları önlerinden eksik olmuyo mumkun oldugu kadar vitamin takviyesi de yapıyorum umarım sağlıklı yavrularım olurda bu konu altında onlarıda sizinle paylaşırım.

Saygılar..

vay 8 yumurta benımkiler anca kur yapiyo başka bişey yok off cok şirinler bu arada kuşlarin. nazar değmesin...

Eyvallah tesekkurler... sadece sabirr..

Masallah umarim saglikla cikarlar yumurtadan. Anneyi tam goremedik ama eger yavrular babaya cekerse cok fena olacaklari kesin, cok bakimli gorunuyorlar. :)

Valla witacraft + bonie karıştırarak extra ilaveli yemlerle besleniyorlar vitamin takviyeleri aksamadan yapılıyo bu kadar bakıma bende bakımlı görünürüm :D Kendime bakmıyorum bu kadar :D Bu arada dişi sürekli yuvalıkda oldugu için ürkütmek istemedim ama onun da fotoğrflarını paylaşıcam burda yavrular hele bi cıksın beklemedeyim :D

Teşekkürler arkdaşlar yumurtaları kontrol ettiğimde hepsinde yavru oldugunu görüyorum fakat 8 yavruya nasıl bakıcak bu kuş hala anlamadım :S
Öncellikle MAŞALLAH.Kendinizin yada tanığınızın başka bir çifti var ise onun altına koyabilirsiniz yok ise dişiyi çok iyi besleyerek bunu aşabilirsiniz. Mesela fazla olmamak şartı ile meyve sebze ve sularına vitamin ekleyebilirsiniz ayrıca kaliteli yem kullanmanızı tavsiye ederim.

Daha bugun 110 liralık yem aldım keretalara extra mama ve vitamin takviyeleride yapılıyo... 1 cift jumbom var onun haricinde kuşum yok ben inanıyorum dişi cok anaç umarm büyüttücektir.