Karadeniz Pet

Bunlarda Benim Çeklerim....

Vitakrafttan memnun musunuz? Ben Versele laga veriyorum ama paketimiz bitmek uzere 1 paket vitakraft aldim ama henuz vermedim ilk defa deneyecegiz.

Paketi açtıgınızda anlıcaksınız zaten kusunuza verebiliceğiniz en kaliteli kuş yemi kokusu bile kuşları cezbediyor.

search

maşallah maşallah saglıklı yavrular alırsın inşallah :)

En az senin kadar bizde merak ediyoruz :) Umarım hepsi doğar sağlıklı büyür inşallah.

İlk yumurta gün itibari ile kırılmış tir... vatana millete hayirli olsun :)

eyw çok sağol bilader.

maşallah hayırlı olsun bende bu gün katıldım aranıza bu arada kuşunuz çok tatlıymış sağlıklı ve mutlu ömürlerini dilerim :)

Eyw kardeşim sağolasın ... Bu arada hoş geldin.

vitakfard yiyen kuşun farkı belli oluyor arkadaşlar gerçekten ama ben pahalı diye karıstırıp verebiliyorum çok param olsa sade onu verrim

kaç kuşun var ? aslında 1 takım kuşun varsa verebilirsin yaklaşık olarak 3-4 hafta gidiyor yem yani söyle düşün bir insanın aylık yemek masrafı en az 400-500 tl arasında iken birtakım kuşun 20 bazen 30 lira olabiliyor.... Bence az kusun varsa sadece vitakraft ver ... Hem kuş için hemde senin neşeli tüyleri parlak kuşlara sahip olman açısından yararını görüceksin ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

Yeni fotoğraflar sıcak sıcak :D Yavruları suan çekmiyorum dişiyi fazla rahatsız etmemek adına ilerleyen gnlerde onlarıda bu konu altında nasipse paylaşıcam ...

Buyrun ;

uc9nk.jpg

uc9ps.jpg

uc9r4.jpg

nazar-duasi.gif

Maşşallah nur topu gibi yavrularınız var :d yani yumurta :d